Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, titeket zavarna?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavarna?

Figyelt kérdés

A barátommal másfél éve vagyunk együtt, jól megvagyunk.

Nem is a kapcsolat miatt írom ezt a kérdést, hanem csak annyi, hogy a barátommal mindketten régebb óta edzünk, ez amolyan közös hobbi.

És valamelyik nap beszélgettem egy fiú osztálytársammal, aki mostanában kezdett el edzegetni, és felajanlottam neki, hogy jöjjön el, nézze meg az edzőtermet, ahova én járok és körbevezetem, meg mutatok neki pár dolgot.

Csak most elbizonytalanodtam, hogy a barátom nehogy azt higyje, hogy van valami. Írtam is neki, hogy ezt beszéltem az osztálytársammal, de ha zavarja, akkor szóljon és visszamondom, csak most még alszik, meg mondtam, hogy akár ő is ott lehet és csatlakozhat hozzánk.

Fiúk, ti féltékenyek lennétek ebben a szituációban? Vagy zavarna titeket?

Csak egyszeri alkalom, nem rendszeres, meg nyilván nem akarok semmit az osztálytársamtól, csak kedvességből felajánlottam neki.


2018. nov. 27. 23:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Mármint a barátom alszik, így nem válaszolt még eddig semmit. (Csak kicsit értelmetlen lett az a mondat.)
2018. nov. 27. 23:10
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Ha meg elmegy veled akkor nem mindegy?
2018. nov. 28. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ügyesen intézred, korrekt voltál!👍👌
2018. nov. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Ezt nem igazán értem, hogy ez szarkazmus lenne-e vagy tényleg így gondolod.9

2018. nov. 28. 14:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem, még örülnék is neki, hogy ilyen segítőkész barátnőm van. ^^ A párkapcsolatnak nem az a lényege, hogy elzárjuk a másikat a többi embertől.


Barátod mit szólt?

2018. nov. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmi szarkazmus nincs benne. :)

Korrekt voltál.

2018. nov. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A barátom reakcióján kicsit meglepődtem, mert szerintem nem örült neki. Azt válaszolta, hogy “jó. Majd ő is segít pár csajnak.”

Úgyhogy most nem igazán értem. Reméltem, hogy nem fogja zavarni, főleg, hogy szóltam neki.

2018. nov. 28. 15:29
 8/8 anonim ***** válasza:
hát ez elég gyerekes reakció volt tőle
2018. nov. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!