Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti összejönnétek egy olyan lánnyal aki nem akar veletek lefeküdni?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg lányok válasza is érdekel, fordított helyzetben. A ti véleményetek is érdekel. Nem mondom, hogy soha nem akar. Csak 1,2 év múlva, akkor is heti 1x max. Nagyon fontos szerepet játszik ez egy kapcsolatban? Heti 1 alkalom kevés?
2018. nov. 29. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy előre meg tudnád mondani, hogy mennyit akarsz várni lefekvés előtt, nagy valószínűséggel úgyis máshogy fog alakulni a dolog. Emberfüggő amúgy, én személy szerint igen.
2018. nov. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azért gondolom, hogy ennyi lenne, mert kiskoromban történt egy megrázó dolog, és szerintem nagyon sok időbe kerülne mire annyira megbízom a páromban, hogy lemerjek feküdni vele
2018. nov. 29. 20:19
 3/14 anonim válasza:
100%
Ha annyira megfog az a lány, akkor igen. :) Bár szerintem kevés ilyen korombeli fiatal fiú van.
2018. nov. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem alapból nem zavarna, de ha tudom egy lányról, hogy valami trauma érte őt még kislányként, akkor végképp nem zavarna.


17 voltam egyébként, amikor összejöttem az akkor 15 éves barátnőmmel. 1 évvel később volt csak az első petting, aztán 1 évre rá pedig az első szex. És egyáltalán nem bánom, hogy ennyit kellett rá várnom.

20/F

2018. nov. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
Ha orális szex van akkor igen. Ha az sincs akkor nem.
2018. nov. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Igen.
2018. nov. 30. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár azért elgondolkodtam, hogy nemet mondjak, mivel egy kapcsolat része az intimitás, persze egy 18 alatti lánytól nem várol el intimitást, és megértem, hogy várni kell, felépíteni a bizalmat, de ha már megtörtént miért csak heti egy?
2018. nov. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Heti 1 alkalom lehet kevés lenne nekem, de még se zavarna. Számomra nem ez a legfontosabb egy kapcsolatban. Ha pl lelkileg kielégít várnék rá amenyit csak kell. Számomra nagyon fontos a bújás, ha ezt megkapnám nem lenne bajom, hogy nincs szex. Csak lehetőség szerint ne izgasson fel a lány.
2018. nov. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Én 18 éves vagyok. 3 hónapja vagyok együtt a barátommal és előre leszögeztem, hogy nem fogom egyhamar odaadni magam. Úgy gondolom, ha igazán fontos vagyok számára és szeret, akkor képes várni.
2018. nov. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén nem, heti 1 az kevés arra is várni egy-két évet (és mi van ha utána se lenne, ha lenne valami ahhoz se lenne kedve?), ahhoz nagyon szerelmesnek kéne lenni (kb. egy ilyen lány van a bolygón akinek ezt elnézném, többivel meg minek jönnék össze ha még intimitás sincs)... vannak itt álszent válaszok, de szerintem inkább keres egy aszexuálist, de a legjobb ha egy pszichológust. Te meg akarod úszni a szexet igazából, más értelme ezeknek a hataridőknek, gyakoriság maximalizálásának nincs, semelyik hetero nem akar olyan barátnőt, aki csak kényszerből fekszik le vele.
2018. nov. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!