Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok összejönnétek egy olyan duci fiúval aki nem akar fogyni/kondizni hanem esetleg még hízna is?

Figyelt kérdés
alapból duci vagyok de baj ha még ducibb akarok lenni? 15/f

2017. febr. 23. 22:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Miért akarsz? Érdekel.

L

2017. febr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Én nem járnék, de nekem aztán oly mindegy, hogy te hány kiló vagy, szóval ha úgy érzed magad jól, akkor hízzál nyugodtan. Csak azt azért nem ért ha tudod, hogy milyen veszélyei vannak hosszútávon a kövérségnek. 19/L
2017. febr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Egészen biztosan nem. A kövérség egy olyan dolog, ami ellen lehet és kell is tenni. Azontúl, hogy esztétikátlan, még egészségtelen is. Ez nem az arcod vagy a haj/szemszíned, amit úgy kell elfogadnod, ahogy van. Én sem azért vagyok 50 kiló, mert szerencsés vagyok, hanem mert rendszeresen sportolok és viszonylag egészségesen étkezem.


16L

2017. febr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Ne tedd, 18 éves srác vagyok, jelenleg 78-97 között ingadozok már egy éve, voltam már 100 fölött is, amikor elkezdtem kondizni és fogyózni. Sikeresen leadtam pár kilót, de közben edzettem folyamatosan, így jelenleg 97 kiló vagyok kb 10kg felesleggel, szóval ilyen mackós alkat szerűség. Inkább legyél ilyen, mint elhízott. Ha még telibe is szarod a társadalmi elvárásokat, ahogyan egy normális ember teszi, akkor se lehet figyelmen kívül hagyni a leendő egészségügyi problémákat.
2017. febr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%
Kedves 3-as válaszoló. Én naponta 3, azaz három órát sportolok (futás, kondi, úszás, kajak) mégsem tudok lefogyni 90 kg alá. De még az étrendemmel sincs semmi mert reggeli extrudált vagy rizskenyeret eszek, ebédre zöldséget, rizst, húst (esetleg krumplit) és vacsorára (ha vacsorázok) egy almát szoktam enni... szóval ne mondd, hogy a kövérség ellen lehet tenni mert én ezt már 2 éve csinálom.....
2017. febr. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
91%
Utolsó! Te mekkora kamu vagy!
2017. febr. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

#5: Érdekes, ahogy észrevettem, mindig a minimum 20 kiló túlsúllyal rendelkező emberek állítják váltig, hogy ők bizony extra egészségesek. Múltkor a LifeNetwork-ön hallottam ezt a "naponta több órát sportolok és zöldségen meg barnakenyéren élek" szöveget egy cirka 150 kilós nőtől. Ezek a szövegek többnyire óriási kamuk, mert ha egész nap csak fekszel, a tested akkor is eléget 1000 kalórát, tehát ha nem sportolsz egyáltalán, csak nem mész 1000 kalória fölé, nem hízol, ha meg emellé sportolsz valamit, akkor fogysz is. Ha valaki über egészségesen 100 kilós, aminek amúgy szerintem elég kevés esélye van, akkor meg el kell menni orvoshoz, hogy megtalálja, mi ennek az oka (pajzsmirigyalulműködés például). Tehát aki betegség miatt kövér, az is tehet ellene valamit.


Mellesleg a kérdező meg sem próbál fogyni, hanem hízni akar

2017. febr. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Lehet egészségesen 100-120 kiló lenni, úgy hívják őket, hogy testépítők. :D
2017. febr. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
És szerinted az izmos és a kövér ugyanaz? Mert szerintem r.hadtul nem.
2017. febr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
"Ha valaki über egészségesen 100 kilós, aminek amúgy szerintem elég kevés esélye van, akkor meg el kell menni orvoshoz." Konkrétan ezt írtad, ami nyelvtanilag kihat minden emberre, ezáltal a testépítőkre is. Viccnek szántam, de ha túl fogyatékos vagy a megértéséhez, akkor tessék, keresek egy indokot mi másért írhattam.
2017. febr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!