Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem lesz túl korai a filmes este?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lesz túl korai a filmes este?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet hogy karácsonyra azt szeretném adni a barátomnak hogy telerakok egy szép dobozt a kedvenc nasijaival meg filmjeivel és áthívom hozzánk egy filmes estére. Karácsonykor leszünk 2 hónapja együtt, ami alapjáraton lehet hogy korai lenne ehhez. De tudni kell hogy már nagyon régóta barátok vagyunk, többször is volt nálunk meg én is náluk amikor még nem voltunk együtt. Nyaralni is voltunk néhány napra meg sátraztunk is együtt, meg nálunk is meg náluk is aludtunk már, igaz akkor többen 6-an voltunk 4 másik közös baráttal. Viszonylag lassan halad a kapcsolatunk. Nem tudom hogy ez ebben a helyzetben korai vagy nem? Nekem mondjuk nem lenne korai, de ő 2 évvel fiatalabb és ez az első kapcsolata és nem akarok semmit siettetni. Nem akarok vele lefeküdni még vagy ilyesmi. Mit gondoltok?

18/l


2018. dec. 3. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

A 2 hónap miatt korai.

De mindjárt jönnek,akik azt fogják írni, te 18 éves NŐ vagy,és két hónap nem kevés, sőt,2 nap sem kevés,hiszen tapasztalt felnőtt embereknél már így megy

2018. dec. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Mi az,hogy lassan halad a kapcsolat? Mit vársz, lánykérést, vagy gyereket? Örülj már,hogy fiatal vagy,ne rohanj annyira
2018. dec. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy probléma lenne hogy lassan haladunk.
2018. dec. 3. 20:02
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
#3: De kihangsúlyoztad.
2018. dec. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Dehogy korai... én 3 hét ismertség után lefeküdtem a mostani párommal és másfél éve együtt vagyunk már :) 18/L
2018. dec. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szóval tényleg filmezést akarsz adni, nem akarsz még vele lefeküdni és azt kérdezed, hogy 2 hónap járás után nem korai-e áthívnod filmezni?

Ha régóta ismered, nem korai. Viszont a "filmezni" dolog ugye tudod, hogy csak ritkán jelent tényleges filmezést, más szóval szexet jelent? Azért ezt is kalkuláld bele, nehogy félreértés legyen.

2018. dec. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5: Nem etalon,hogy 3 hét után egy 16 éves gyerek lefekszik valakivel,így inkább titkold,mert ez elég ribantszos.
2018. dec. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!