Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csajok, vannak akiknek bejönne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, vannak akiknek bejönnek az idősebb pasik, vagy ez csak legenda?

Figyelt kérdés
Jó nem a Mikulás, de kB 2x, 2,5x idősebb nálatok.
2018. dec. 7. 10:04
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
64%
Alap hogy az idosebb csavok jonnek be
2019. márc. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 Fruzs33 ***** válasza:
91%

Alapból sokan vagyunk,akiknek bejönnek az idősebbek.

De azért nekem az sok lenne már,ha 2x annyi idős lenne mint én(van párom szóval ilyen gondom nincs)

De azért na,mindennek van határa.

18/L

2019. ápr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
71%
Persze hogy van. A 20-on évesek szinte kivétel nélkül bejönnek tinilányoknak, de vannak olyan elfajzottak (mint én) akiknek a náluk 2-szer idősebbek is simán beleférnek. Lehet lepontozni, de én nem érzek öregnek magamhoz egy 30-40 évest sem. 16L
2019. ápr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
80%
Bejönnek, szexuálisan nagyon vonzó tud lenni egy 30-40-es férfi, kapcsolat más kérdés. 20/l
2019. ápr. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom, ez nehéz kérdés.

Én nem élek párkapcsolatban, de van egy férfi, aki 10 évvel idősebb nálam, de nagyon bejön, azt hiszem, hogy szerelmes vagyok belé. Fogalmam sincs, hogy hogyan közelítsem meg, de nem is akarok tanácsot kérni erről SENKITŐL!

Szerintem ebben a kérdésben az a lényeg, hogy a két fél tényleg szereti - e egymást, és van - e közös témájuk. Nekem bejönnek az idősebb pasik, és nem csak szexuálisan!!! Mondjuk az már durva, ha 15 év fölött van köztük a korkülönbség. Nem mondom, hogy nem működhet, lásd Céline Dion példáját, de szerintem az akkor is már a nagyon durva kategória.

2019. ápr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
92%
17 éves vagyok és volt hogy egy 50 év körüli férfira azt mondtam hogy ágybabújnék vele. (De persze ez attól is függ hogy mennyire tartja magát jól az illető)
2019. ápr. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim válasza:
25%
Pedofil vagy és kész.keress ember magadhoz valót ...mondjuk egy öregothonban,undorodom a pedofiloktól
2019. máj. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
91%
Légysz írj ki új kérdést, ne ezt emeld már ki mindig, mert megint kapom a privátokat!!!
2019. máj. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
64%

16 vagyok, sok 40+os csavo tetszik. De kapcsolatba termeszetesen nem mennek bele veluk, sot semmibe sem. Egyszeruen csak kulsore jol neznek ki.:)

(Azt le kell szogezni, hogy termeszetesen nem minden 40+-os jon be. Csak akik jol neznek ki. No meg nem olyan elettelenek, hogy gyakorin lognak es olyan lanyokat fuznek, akik a gyermekuk lehetnenek, mert az durvan gaz kategoria🤷🤷)

2019. jún. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
72%
Nekem semmiképp. 2x annyi idős mint én? Annak már családja kellene legyen (véleményem szerint,de ha nem is, nem olyan fruskák után járni mint én). Hát én max. nálam 5 évvel idősebb pasival tudnék járni,de inkább a korom beliek 2-3 évvel idősebb srácok jönnek be. 16/L
2019. jún. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!