Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van bármi féle esély?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bármi féle esély?

Figyelt kérdés

A suliban van egy srác akivel mindig össze nézünk ha elmegyünk egymás mellett. Volt barátnője és akkor is de most nincs már és be is likelte egy régi képem. Kicsit megörültem mikor megláttam. Legutóbb a profilképemre is reagált a hűhával.😁 Én látok csak bele sokat vagy lehet később lesz valami? Sok esélyt nem látok rá mert idősebb és jól néz ki.

Köszönöm előre a válaszokat.


16/L



2018. nov. 3. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Beszéljetek, majd kiderül mi is van. DE nem úgy értem, hogy messengeren írj rá. Jobb személyesen kommunikálni.

Vagy ha nem egy nyuszi gyerek majd odajön hozzád ha akar tőled valamit. Sok sikert!

2018. nov. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazából még nem is beszéltünk 😅 De sokat látjuk egymást elsőnek ő jelölt be Facebookon és követett be Instagramon.

Köszönöm 😊

2018. nov. 3. 14:09
 3/4 anonim válasza:
Hát én azért vigyáznék vele a helyedben, ha veled szemezgetett miközben volt barátnője nem biztos, hogy annyira hűséges típus. Mondjuk kiudja talán az egy rossz kapcsolat volt.
2018. nov. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam de nem sokkal később szakítottak. Bár a képeket ahogy elnéztem jó kapcsolatnak tűnt
2018. nov. 3. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!