Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csajok, vannak akiknek bejönne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, vannak akiknek bejönnek az idősebb pasik, vagy ez csak legenda?

Figyelt kérdés
Jó nem a Mikulás, de kB 2x, 2,5x idősebb nálatok.
2018. dec. 7. 10:04
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
94%

#40: valamit nagyon benéztél, a liberálisok azt mondják, hogy bárkinek, aki döntésképes, joga van rendelkeznie a saját élete és szabadsága felett, mindaddig, ameddig azzal másnak kárt nem okoz.

Igen, egy 15 éves gyerek már szexelhet, mert a tudomány jelenlegi állása szerint ők már képesek ez ügyben mérlegelni és döntést hozni. De egy 10 éves például nem, mert azt sem tudja, mibe egyezne bele.

2019. nov. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
11%

Egy 15eves se mindig tudja,sokszir csak jatszak a p.csajukat.

Masik resze aki nem tudja sajnos fogyatekos lehet akit ravesznek,megalaznak es nem fogja fel h mi tortenik vele. 😞

A harmadik reszet meg nyugton eli az eletet,de ez nagyon krves a normalis tinedzser,aki nem fuvezik,iszik es qurvalkodik.

2019. nov. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim válasza:
88%

Nekem tinikoromban mindig a felnőttek (20-tól egészen 40 éves korosztályig) jöttek be :D

A saját korosztályommal nem voltam valami jóban

2019. nov. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
78%

Nekem mindig is csak az idősebbek jöttek be, no, nem sokkal, de mivel öcsém van, aki már velem egyidős volt, azt is inkább testéremnek tekintettem, és aki nem volt legalább öt évvel idősebb nálam, nem is tudtam sosem komolyan venni...


Aztán később, kb. 25-26 évesen volt kapcsolatom egy tényleg nálam kétszer idősebb emberrel, akkor is egy olyan barátnőm rábeszélésére, aki mindig apja korabeli pasikkal járt, meg is értettem, hogy miért, mennyire más, pl. a tapasztalat és a higgadtság és önfegyelem vonzóbb idősebbeknél, de közben meg annak sem lett jó vége egy-két alkalom után, amikor én már nem akartam többet, ő meg igen, ami persze nem korfüggő, meg racionálisan is azt gondolom, hogy minél kevesebb a korkülönbség, annál kevesebb probléma várható.


És akkor most már bő egy éve járok egy régi barátommal, aki végül is majdnem 15 évvel idősebb nálam, ami az elején kicsit tán zavart, aztán rájöttem, hogy azért nem mindegy, hogy mikor számít az a 15 év, mert 14 évesen, de 17 évesen sem jártam volna nálam 15 évvel idősebbel, de szerintem húsz-harminc fölött már annyira lényegtelen a kor, komolyan... Legfeljebb az számíthat, amit vki írt is föntebb, hogy más dolgok érdekelhetnek, bár ez sem feltétlenül korfüggő, inkább az, hogy a férfiak amúgy is korábban halnak a nőknél, ami viszont a fiatalabb férfi párosításnak kedvezne, ha az lenne a cél, hogy ne egyedül haljunk meg, ugye...

2020. jan. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 Mrcock ***** válasza:
28%

Szerintem legenda!!! Eddig legalább is senki sem írt....😂🤣

31/f Bp

2020. ápr. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
21%
Nem legenda van ilyen,nekem is volt, és most is örülnék hasonlónak. F
2020. ápr. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim válasza:
72%
Igen én pont ilyen vagyok
2020. máj. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
21%

nem, semmilyen esetben sem. komoly kapcsolatot szeretnék, nem apuci-szexet.

19 éves vagyok, max 25 évessel jönnék össze, de ideálisabb a 20-21. 25-nél idősebb már az egyetemet fejezi be, vagy már rég dolgozik, én csak most fogom kezdeni az egyetemet, nem szeretnék ilyen alapvető különbségekkel kapcsolatot kialakítani.

2020. máj. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
83%
A pasim 48 éves 18L
2020. máj. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 Bujababa válasza:
73%

Egy érett férfi már tudja, mire kell figyelni és mire vigyázni, mikor van valódi konfliktus, és mit is jelent a szeretet talaján létrejövő kompromisszum. Mindig is Őket szerettem. Érettségük miatt jobban kontrollálja a szituációkat és az érzelmeit.

Az viszont általában jellemző, hogy kortársaim éretleneknek és sokszor idegesítőknek tartom.

A fiatal lányoknak nagy áldás az idősebb férfival való kapcsolat, mert már testileg és lelkileg is tapasztalt, amit szívesen megoszt partnerével, ráadásul szeretete legjavával árasztja el, hiszen szeretné minél tovább megtartani.

Következménye a „maradandó” emlékeket szülő szexuális élet, a fiatal nő az érdemek krémjét kapja: adakozó, intenzív testi-lelki odaadást.

2020. máj. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!