Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jó ötlet visszaküldeni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet visszaküldeni az exbarátnő ajándékát?

Figyelt kérdés
Az van, hogy szakítás előtt pár nappal kaptam tőle egy ajándékot amibe így utólag belegondolva rájöttem, hogy azt már úgy adta, hogy féligmeddig lemondott rólam. Így ennek az ajándéknak nincs sok jelentősége számomra ezért visszaküldeném neki, hátha elgondolkozik rajta.
2018. dec. 9. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a világon mindent visszaadtam.
2018. dec. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed akkor add vissza és szégyellje magát.
2018. dec. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem nem haraggal váltunk el, de megbántott mivel könnyedén túllépett rajtam. Egy nap remélem újra összefutunk és lesz valami még talán, tehát ezzel csak azt szeretném, hogy gondolkodjon el.
2018. dec. 9. 15:00
 4/5 Kustany ***** válasza:

Szerintem ezen ne emészd magad.

Semmiképpen ne küldd vissza.

Ha nem szereted a tárgyat, dobd ki. Az elég sértő, ha visszaküldöd.

Az is a történetetek része.

2018. dec. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékot nem illik visszaadni, szakítás után sem. Ha zavar, dobd ki a kukába vagy ajándékozd el, pláne hogy adnál még reményt a dolognak.
2018. dec. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!