Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 3 hónapja ismerem,1hónapja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja ismerem,1hónapja járunk és anyum nemigen lelkesedik az ötletért hogy együtt aludjunk. Ötlet? Helyes ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17,5 éves lány vagyok a szerelmemre nagyon türelmesen vártam ugyanis elég válogatós vagyok és tényleg az igazit kerestem. Azt hiszem megtaláltam.

3 hónapja beszélek vele, 1 hónapja járunk. Sajnos messzebb lakik, ezért nem tudunk annyit találkozni, de próbálkozunk.

Aludt már nálunk másik szobába többször is..

Szexuális kapcsolatunk még nem volt és nem is tervezzük jelenleg,ismerkedünk még, de nagyon megszerettük egymást és bizunk a másikban.

Jövő hétvégén utazna hozzánk a hétvégére itt alvással,felvetült hogy aludhatna velem..anyum meg nem preferálja az ötletet,mert hogy 'Korai és hogy abból tuti nem alvás lenne'. Pedig neki is elmondtam,hogy nem szeretnénk még lefeküdni..



2018. jún. 10. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg anyuddal, nem megdugatni akarod magad,lehet lesz ez az, de semmi komoly.

Mond neki, nem 5èves vagy már, és a F A S Z nem csak este veszélyes, és nem csak otthon....

2018. jún. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Igazit 1 hónap alatt 😂
2018. jún. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
# 2/2 mint mondtam türelmesen vártam, nem is randizgattam fiúkkal.És 3 hónapja ismerem.1 hónapja járunk. Tudom,hogy nem ismersz minket, de nem vagyunk azok a mai jellegzetes tinipár,akik kapcsolatról kapcsolatra vándorlnak azzal a dologgal,hogy mindenkit az igazinak hiszünk.És..miért ne lenne lehetséges?
2018. jún. 10. 19:08
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Te még nagyon kis naiv vagy. Annyira látszik.

Azt se engedném meg amúgy, hogy egy hónap alatt többször ott aludjon egY olyan ember,akit te is alig ismersz,nem még együtt.

2018. jún. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Na, én mikor előszöe mondtam anyukámnak, hogy ott aludnék barátomnál, az olyan fél év után volt, és megbeszéltem barátommal is meg anyukámmal is, hogy nem akarok még lefeküdni vele és ennyi.

Szerintem idő kell anyudnak, hogy ő is bizzon benne.

2018. jún. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem meg egy majdnem 18 éves lány szexuális életéhez nincs köze a szüleinek.
2018. jún. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én is fél éve vagyok együtt a barátommal,azon kívűl 8 hónapja ismertük egymást pedig első látásra volt szerelem.

A csók másfél hónappal a megismerkedésünk után csattant el.

És az első ottalvás tegnap.

Mi sem feküdtünk még le.

Anyunak pedig már egyre természetesebb,ennyi idő után már őt is belevezettük a megszokásba.

2018. jún. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már ezt a kihasználtam dumát.

Istenem, ha egy pasi összebújik egy nővel, megkívánják egymást, akkor már kihasználta a pasi ?

Ittak, na és ? És ha a lány se mond nemet, hanem ő is benne van-volt ? Akkor is kihasználta igaz ?

Annyira szánalmas ez így :-)

2022. jan. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocs ezt nem ide akarta, tényleg nem, sorry
2022. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!