Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez jó ötlet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet karácsonyi ajándéknak?

Figyelt kérdés
Közös képünk bekeretezve, valami aranyos ajándékboltból (még nem tudom pontosan hogy mi), nagytábla csoki, energiaital (nagyon szereti). Ez jó karácsonyi ajándéknak, vagy valami mást kéne és elég vagy ez kevés?

2018. dec. 2. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon szuper de kösd rá hogy nélküled nem ihatja meg egyszerre gumi nélkül :-D

Na jó nem leszek gonosz, egy pulcsi még belefér.)

2018. dec. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hát egy lánynak még csak-csak, de ha a fiúnak lenne... Ne már. Én csajként is herótot kapok az ilyen semmire se való cukimuki szercsilávcsi lomoktól, amiket muszáj szem előtt hagyni, hogy ne bantsd meg a másikat.

Az ehető-iható része oké.

Vegyel/csinálj valami olyat, ami passzol az érdeklődési körébe, csak ismered, nem? Ha közös képet akarna a polcán, kitenné magától is hidd el. Az ajándékboltokban meg kb felesleges dolgokat árulnak, most őszintén, kinek kell egy hógömb, egy 3d gravírozott pprfog

2018. dec. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

*porfogó. Bocs, elírtam.

A lényeg, hogy olyat adj, ami tudod, hogy tetszene neki. Amin gondolkodni kellett, ne egy sablonos marhaságot.

2018. dec. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!