Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem tudok benne bízni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok benne bízni?

Figyelt kérdés

A barátommal(19F) kb 6 hónapja vagyunk együtt, az elején teljesen megbíztam benne meg minden aztán egyszer láttam raírt egy lányra akitől igazából régebben akart valamit de tagadja ( akitől nem akarunk semmit nem írjuk neki minden képe alá hogy jajj de szép vagy meg mindenre reagálunk neki hogy de szép stb.. Legalább is ő nem ilyen csak ha akar valamit amúgy meg sose kommentel vagy likeol valamit csak ritkán) szóval raírt meg minden kérdezte tőle, hogy hogy van ilyen full feléérthető emojikkal meg olyanokat írt neki hogy örülök hogy jól vagy én is jol vagyok, amit csak nekem írt sosem írna így senkinek, szóval emiatt elkezdődött a féltékenykedés nálam ami igazából nem volt eddig ott, sosem érdekelt kivel beszélt meg hogy mit likeol de azután megnéztem, igen tudom féltékeny vagyok de előző kapcsolatomban nagyon sokat szenvedtem és át lettem verve.. És amint raírt erre a lányra felszakadtak a régi sebek és előtört megint az egész és nem tudok benne megbízni :( ami miatt rosszul is érzem magam, már bocsánatot kért meg minden de valahogy nem tudom kezelni a féltékenységet és folyamatosan látni akarom kivel beszél mit likeol kikeszitem magam is meg őt is.. Nem tudom egyszerűen azóta amióta ez volt előtört és nem tudom megallitani de egyre rosszabb és őt is nagyon idegesíti.. Viszont ő is párszor hazudott már nekem amiről én tudom hazugság de ő nem tudja hogy tudom, és csodálkozik hogy nem múlik a féltékenység és nem bízok benne. Próbálom kezelni meg mondogatni magamban hogy ugyse csalna meg, szeret engem de nem megy,

Mit tegyek segítsetek :\

(nem azokra a kommentekre vagyok kíváncsi hogy féltékeny vagy menj orvoshoz stb.. Normális válaszolkat szeretnék amik tényleg segítenek nem csak beszólnak)

Köszönöm előre is!



2018. dec. 24. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Kérd meg, hogy tiltsa le a csajt. Ha szeret megteszi és szerintem kárpótol is, hogy nem csak nem beszél vele hanem nem is látja a képeit. Csak tipp
2018. dec. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én sem venném jó néven. Nyilván ez egy szubjektiv érzés, viszont ha szeretek valakit akkor figyelek rá. Igyekszem nem megbántani. Ahogy irtad, eddig nem akartad arany kalitkába zárni.

Lehet nincs a dolgok mögött semmi. Egyszerüen csak figyelmetlenség.

De úgy érzem valami talán végérvényesen eltört.

Beszéljétek át. Tartsatok egy őszinteségi napot. Amikor "megtorlás" nélkül kiterititek a kártyáitokat. Amennyiben folytatni akarjátok tiszta lappal.

Azért nem tartom jó megoldásnak a lány tiltását, mert benned fog maradni nem e játszanak ki és beszélnek valahol máshol.

2018. dec. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!