Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudom mégis mit csináljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mégis mit csináljak? 17/L

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel már hosszabb ideje beszélek és eddig csak haverok voltunk de elég közel kerültünk egymáshoz és mostanság nagyon rám van kattanva. Le akar velem feküdni ami igazából "természetes" egy 18 éves fiútól, főleg úgy, hogy sok intim dolgot tud rólam, DE van egy bökkenő.. szűz vagyok. Csak csókolóztam egyszer, de nem vele. Annyira mondja hogy nyomjuk barátság extrákkalban de én nem erre vágyom. Igaz néha jó lenne vele szexelni de nem teszem meg mert a szüzességem nem érdemli meg. De nagyon akarja és már lassan rábeszél, pedig tényleg én így nem akarom vagyis akarnám ha nem lennék szűz. Nem hiszem, hogy bármi jó kisülhetne ebből. Csak nem értem.. Igazából ő az a fajta fiú aki bárkit megkaphatnaha akarna miért pont engem akar? Tény, hogy eddig én lennék az első olyan partnere akihez ő is kötődik valamilyen szinten, de bennem az van hogy csak egyszer lennék jó neki vagy addig ameddig meg nem un. Ti mit gondoltok? Jó ötlet egy ilyenbe beleugrani vagy inkább ne? Jaa és ezzel a személlyel napi szinten látjuk egymást.

Előre is köszönöm a válaszokat😇



2018. dec. 26. 16:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Jól sejted, ha bárkit meg kaphat akkor valószínűleg nem te leszel az utolsó! Ugyan már, ha jobban bele gondolsz, nem te leszel neki az első és az utolsó!
2018. dec. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát ezzel tisztában vagyok és azzal is hogy nem én lennék neki az első..
2018. dec. 26. 17:24
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"én így nem akarom". Ezt te írtad.

Van még kérdés?

2018. dec. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok.

Nem=nem

(Csend)= nem

Talán= nem

Később= nem

Nem tudom= nem

Ha ennyire akarod..=nem

Igen!= igen.


A szexre csak az igen elfogadott, minden egyébb NEM-el egyenlő. Ha nem vagy benne biztos, nem akatod, akkor ne érdekeljen, hogy mit mond, mert csak szépeleg, hogy elvegye a szűzességed. Gondolj magadra!

2018. dec. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
#3, nem 2*
2018. dec. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen mondjuk ebben teljes mértékben igazad van.. Csak ő az első fiú aki amúgy normális velem ezen kívűl. Sokat segített már tényleg de én nem érzem ezt jónak. Elég makacs vagyok és nem fogom beadni a derekam de mivan ha őt elmarom magamtól? Nekem ő fontos..
2018. dec. 26. 17:44
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok

Ha megszakítsa veled a kapcsolatot, mert nem fekszel le veled, akkor nem volt igazi barát, csak ki akart használni. Miért, ha lefekszel vele, akkor melletted marad vagy mi? Gondolkozz egy cseppet.

Ha pedig azzal fenyeget, akkor ez zsarolás, ami nem csak etikailag nem elfogadott.


Szóval ne add meg magad neki, mert TE nem akarod. Az, hogy ő ezt hogyan reagálja, az az ő baja, nem a tied. Ha pedig elhagy, akkor legalább egy hamis emberrel kevesebb. Ha pedig tényleg ennyire kevés barátod van, szívesen beszélgethetünk vagy akármi, de csak ezért ne feküdj le vele, ne légy ostoba. Az ilyent általában megbánják az emberek. De persze a te döntésed, nekem ígyis-úgyis okés, nem nekem kell tükörbe nézzek. Szóval gondolkodj mielött elhamarkodottan cselekszel.

2018. dec. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak azért haragszik meg rád, mert nem márthatja meg benned a farkát, akkor sose volt igazán a haverod.
2018. dec. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A válasz egyszerű. Ne feküdj le vele. Elég komolytalannak tűnik, ha csak ez kell neki. Inkább komoly kapcsolatot lenne érdemes kezdenetek, és azon belül később feküdni le egymással, de ezzel a lyukhajhásszal erre nem hiszem, hogy sok esély lenne. Szerintem küldd el a fenébe.
2018. dec. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Koptasd le vagy mondd meg neki vége lesz ha tovább erőlteti. Állj ki magad mellett. Látja, hogy majdnem meggyőzött és majdnem beadtad a derekad ezért csinálja. Add tudtára, hogy teljesen elképzelhetetlenek tartod, hogy vele szexelj. Értesd meg vele csak barát. Ennyit tudsz csinálni. Mondd meg az igazira vágysz és ő nem az.
2018. dec. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!