Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csinálnak azok a lányok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnak azok a lányok, akik csúnyák PLUSZ nagyoon rossz személyiségük van, de mégis volt már egy pár barátjuk?

Figyelt kérdés

Szögezzük le, ezt nem irigységből írom (van barátom) vagy azért mert utálom a lányt, hanem csak tényleg érdekel ennek a háttere.


Egyszerűen kibírhatatlan a személyisége. Idegesítő és flegma egyben (barátnői szerint is). Úgy csinál, mintha valami felsőbbrendű lenne és a többi ember meg az alattvalója. Az évfolyamban senki sem kedveli nagyon őt, sokszor kibeszélték már, hogy mennyire nyomorék.

De még csak nem is szép (sőt nagyon csúnya) meg jó alakja sincs (nagy hasa és karja van a vékony lábaihoz, azaz aránytalan a teste).


A fent leírtak nem csak szerintem vannak így, hanem kb MINDENKI szerint, aki ismeri őt valamennyire. Egyszer a barátaim beszélgettek és azt mondták, hogy szerintük ő a legcsúnyább lány a suliban, szóval elég vészes a helyzet.


Szerintetek mégis mit csinálhat ez a lány ilyen tulajdonságokkal, ha 5 barátja volt az eddigi 3 évünk során a gimiben? Amikor azzal van az ember, akibe szerelmes/tetszik neki, ennyire megváltozhat a személyisége? Most komolyan, hallottam már nem egyszer, hogy legjobb barátnőjével milyen lenéző, szóval nem értem


2018. nov. 25. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem kell csinálnia, fiatal és puncija van, ez elég, hogy kapcsolatot szerezzen könnyedén.
2018. nov. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a témában már többször leírtam itt a véleményem.


Én úgy gondolom, hogy relatíve csúnya lány/nő könnyebben talál magának valakit, mint egy relatíve csúnya fiú/férfi, mivel mindig van és lesz annyira kanos fiú, aki rámegy egy relatíve csúnya lányra, ez viszont visszafelé nem igaz.

2018. nov. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
...nem szép dolog valakit azert csunyanak mondani mert nem jo a genetikaja
2018. nov. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3: ennyi erovel azt se mondjuk szepnek, akinek jo genetikai vannak...


Koszi a valaszokat :)

2018. nov. 25. 16:50
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nyilvánvalóan mindegyik szexkapcsolat volt. Ha három év alatt öt barátja is volt, abból azért elég egyértelmű, hogy egyik sem volt valami mély és lelki töltetű kapcsolat. Dugópajtik és kész, aztán a srácok valószínűleg megunták vagy találtak olyat, akiben nem csak a puncija az érték.
2018. nov. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazabol volt egy hosszu kapcsolata, egy eves, de tobbi max 2 honap volt. Volt olyan baratja, aki kilencedik legelejen szakitott vele es elotte egy evet egyutt voltak (ot is beleszamoltam)
2018. nov. 25. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!