Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudom mégis mit csináljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mégis mit csináljak? 17/L

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel már hosszabb ideje beszélek és eddig csak haverok voltunk de elég közel kerültünk egymáshoz és mostanság nagyon rám van kattanva. Le akar velem feküdni ami igazából "természetes" egy 18 éves fiútól, főleg úgy, hogy sok intim dolgot tud rólam, DE van egy bökkenő.. szűz vagyok. Csak csókolóztam egyszer, de nem vele. Annyira mondja hogy nyomjuk barátság extrákkalban de én nem erre vágyom. Igaz néha jó lenne vele szexelni de nem teszem meg mert a szüzességem nem érdemli meg. De nagyon akarja és már lassan rábeszél, pedig tényleg én így nem akarom vagyis akarnám ha nem lennék szűz. Nem hiszem, hogy bármi jó kisülhetne ebből. Csak nem értem.. Igazából ő az a fajta fiú aki bárkit megkaphatnaha akarna miért pont engem akar? Tény, hogy eddig én lennék az első olyan partnere akihez ő is kötődik valamilyen szinten, de bennem az van hogy csak egyszer lennék jó neki vagy addig ameddig meg nem un. Ti mit gondoltok? Jó ötlet egy ilyenbe beleugrani vagy inkább ne? Jaa és ezzel a személlyel napi szinten látjuk egymást.

Előre is köszönöm a válaszokat😇



2018. dec. 26. 16:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
A barátság extrákkal majdnem azt jelenti, hogy ingyen QA srácoknak. Egy lány mindig kap olyat is, aki nem QA-nak, henem nőnek tekinti.
2018. dec. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

NEM.

Ha lefekszel vele utána elfog tünni teljesen az életedből, ha meg azért hagy ott mert nem fekszel le vele akkor nem kár érte.

Értsd meg nem te leszel se az első se az utolsó lány aki meg lenne neki, szóval használd az eszed és határozattan utasítsd el

2018. dec. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ő az osztály társam amúgy szal úgy kizárni meg lekoptatni nem tudom.. De le fogom állítani.. Az osztályból szerintem nem is én lennék az első lány akivel lefekszik és hülyét nem fogok magamból csinálni, plusz nekem a szex nem arról szól hogy kielégítem testi vágyaim hanem olyas valami amit azzal csinálsz akit szeretsz és aki viszont szeret. Mert benne megbízó és szerintem biztos sokkal jobb érzés mint valaki olyannal aki iránt nem érzel semmit csak kívánod. Én nem értem.. annyi mindenben hasonlítunk, mindent meg tudunk beszélni, jól elvagyunk, egyforma gondolkodásunk, szerintem nem vagyok neki közömbös sem mert nagyon sok apró részletre odafigyel és tudja hogy mikor mivel tud felvidítani illetve megnyugtatni de mégse akar kapcsolatot.. És amúgy én komoly kapcsolatot akarok de ő nem.. És manapság egyik fiú sem.. Nem tudom mitől félnek, a "megállapodástól"? Hogy nem lehetne más lányokkal is flörtölni illetve kufircolni?
2018. dec. 26. 20:59
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

"én komoly kapcsolatot akarok, de ő nem"


Már ezzel is megválaszoltad a kérdésed. Hidd el, az égvilágon SEMMI jó nem sülne ki ebből. Te majd jól belezúgsz, aztán meg csendben nézheted, hogyan k#rja végig a fél sulit. Mert hát beleszólásod nincs, nem vagy a barátnője, azzal dug, akivel akar, ha neked nem tetszik, így jártál.


26N

2018. dec. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van és már így is belezúgtam de tudom hogy nem megyek ezzel az érzésemmel nála semmire.
2018. dec. 26. 21:50
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan voltam én is ebben a hónapban mint te. Volt egy fiú akivel randizgattam, nagyon jó lett volna lefeküdni vele, ő is szerette volna -bár nem erőltette, mégis inkább úgy voltam vele, hogy kivárom, hogy kapcsolatban legyek és tényleg szerelmes is (összejönnénk de több hónapra elutazik, és jelenleg alig beszélünk, egy kisebb vita miatt) tehát nem bántam meg, hogy nem mentem bele, biztos nagyon kiüresedett lennék.

Kétszer is megfontolandó, hogy egy egyszeri vágy kielégítése megér e egy életen át tartó bűntudatot, illetve az első szex a szexualitásodat is nagyon befolyásolja.

Így, hogy osztálytársak is vagytok, sok minden forog kockán. Ha nem sikerülne amire te vágysz (kapcsolat), évekig el kellene viselned a közeledben, illetve biztos, hogy híre menne a dolognak, ha ez a srác ilyen.

Azt írod nem szeretne komolyat, én nem vacilálnék rajta, akármennyire is jóképű, illik a személyiségünk, ha nem lép meg egy lépcsőfokot. Sajnos az ilyen srácok hozzá vannak szokva ahhoz, hogy mindenkit megkapnak, és egyáltalán nem tudnak hosszútávon kötődni, megállapodni egy ember mellett.

Lesz még sokkal értékesebb, jobb fiú az életedben, akinek érdemes odaadnod magad, légy türelemmel, és próbáld szelektálni a komolytalan srácokat :)

18/L

2018. dec. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!