Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szakítsak vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt szeptemberben. Aranyosnak tűnt, októberben összejöttünk. 1(!!!) napra. Amikor együtt voltunk sokat panaszkodott arra, hogy szeretethiányos meg minden. Rólam tudni kell, hogy szociálisan nagyon érzékeny vagyok,amit észre is vett. Tehát amikor összejöttünk, másnap közölte velem, hogy neki idő kell, meg jobban érezné magát a barátai körében stb. Én meg amikor rákérdeztem, hogy hogy nem jött rá erre egy hónap alatt, egyszerűen annyi volt a válasza, hogy én ezt nem érthetem, de hozzátette, hogy nincs más lány a dologban. Mondom oké, elmorzsoltam pár könnycseppet, haragudtam is, de elhittem, hogy nem más miatt. Aha. Másnap látom az új internetes(!) barátnőjét. Később kiderült, hogy már akkor is a lánnyal volt, amikor velem is. Novemberben egy barátom tanácsára nem válaszoltam az üzeneteire. Ezzel nem is lett volna baj, ha nem ír olyat amire muszály válaszolni, különben elég rossz vége lehet. Beszélgettünk, aztán szó szót követett és elmondta, hogy még mindig szeret... és igen.. azóta úgymond megint együtt vagyunk, viszont nem szakított a barátnőjével, nekem meg kezd elegem lenni. Tudom, hogy ez az én hibám is, szóval kérlek ebbe ne kössetek bele, csak segítsetek valahogy.

/igen, mind a ketten lányok vagyunk, ezen ne akadjatok fent/



2018. dec. 28. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Én egész egyszerűen elmondanám neki hogy nekem ez nem fér bele és sok amit csinál vagy Én vagy Ő válasszon aztán többé nem keresném ha a másikat válassza, mert megint kezdődne minden előlről ahhoz nekem meg nem lenne kedvem... Én ezt mondanám, mert látszik hogy neked se fér bele nagyon ez a kettős dolog, azután az idő megoldaná a többit.


20/f

2018. dec. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most lehet bunkó vagyok, de szerintem kihasznál. Többször is megcsalt, titkolózik, nem veled tölti az idejét... kicsit gyanús, nem?

Fektess le pár dolgot neki- például, hogy ha tényleg szeret, akkor ne egy legyél a sok közül, hanem hogy te legyél az egyetlen, a többi nélkül.

De amúgy beismerte a hibáját, vagy nem mondott róla semmit? Lehet, hogy te értettél félre pár dolgot, bár nem vagyok tisztában a storytokkal.

Ui: Engem már csaltak meg, tudom milyen érzés.

(17F)

2018. dec. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen őszintén mondd el neki mit érzel. Az a legtisztább szerintem ilyen esetben. De próbád meg kedvesen megbeszélni és ne vitával.
2018. dec. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!