Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van meg remeny vagy vege a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van meg remeny vagy vege a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
18 eves lany vagyok. A baratommal mar majdnem egy fel eve jarunk.A szuleink ugy gondoljak hogy tul jok vagyunk egyik a masiknak igy mindket felol sok veszekedesek voltak othon. Anyumek meg mindig veszekednek velem szinte naponta mig az o szuleik beletorodtek. Amikor azt hittuk hogy innentol csak jobb lehet problemak sorozatjai kovetkeztek. Ezek koze tartozik feltekenyseg, veszekedesek, stb. Ma beszeltunk az egeszrol es a baratom azt mondta hogy sokszor gondolt arra hogy szakit velem. Majd en megkerdeztem hogy miert nem tette meg, azt modta hogy szeret, majd hogy sok fajdalmat okozott nekem es nem masoktol kell megvedenie hanem sojat magatol, mert o az oka annak hogy sirok othon, a veszekedesek othon a szuleimmel es mar kerultunk olyan helyzetbe hogy idegessegeben erosen bant velem, nem utott meg csak agressziv lett. Majd azt mondta hogy nem tudja hogy van e ertelme a kapcsolatunknak ha csak fajdamat okozunk egymasnak. En szeretem a baratomat, es nem akarom elvesziteni, es nem erdekel hogy masok mit gondolnak rolunk a lenyeg az hogy mi hiszunk egymasban, persze meghalgatom masok velemenyet de en dontok es o, nem mas. Es nem tudom hogy mit tegyek. Nem tudom hogy ez most a kacsolatunk veget jelenti vagy van e remeny.

2018. dec. 28. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Remény mindig van.De ez már egy elég érdekes eset lehet terapeutához kéne menni..Egyébként nem vagytok együtt olyan sok ideje hogy máris ilyen komoly veszekedésnek kéne lennie.De tényleg ha ilyen sok probléma van azt egy 3.személytől kell megkérdezni (nem az interneten).Amugymeg fiatal vagy ahhoz hogy elkötelezd magad mellette.

Szerintem próbáljatok meg újra meg 1x és ha nem működik (azt erezni fogod), akkor lépjetek tovább.Az elején lehet fájni fog De az idő majd begyógyítja a sebeket.

2018. dec. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha már a szüleitek se támogatják a kapcsolatotokat az már problémát jelent. Én jelenleg fél éve vagyok egyutt a barátommal és még sose gondolkodtunk azon, hogy szakitsunk. Szerintem fölösleges kínlódás lenne a kapcsolatotok. Ne kínozzátok egymást.
2018. dec. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!