Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Így van értelme egy kapcsolatnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így van értelme egy kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Tavaly nyár óta ismerjük egymást a lánnyal, 60 km-re lakik tőlem. Havonta talán 1-szer tudnánk találkozni. Viszont az a legnagyobb baj,hogy neten keresztül néha nehezen megy a beszélgetés(élőben nagyon beszédes a lány), így meg a szokásos sablonszöveg van.. Egy hete vallotta be, hogy szeret, de régebben is utalt rá (megkérdezte mit érzek iránta, ő is picivel többet, mint barát). Ti mit tennétek? Ő 17/L,Én 18/F
2018. ápr. 4. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
60 km azért nem a világ vége, kb 1 óra vonattal, miért csak havi 1x tudnátok találkozni? A távkapcsolatok el szoktak amúgy sorvadni, szóval nem hinném, hogy érdemes belevágni a havi 1-gyel.
2018. ápr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Van más? Érdekel? Te is szereted?

Miért ne? Azért annyira nem vészes a távolság. És ha találkozni is tudtok rendszeresen, az jó.

2018. ápr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem érdemes, vége lesz. Tudom mit beszélek, velem is ez volt. Szt hittem mi lehetünk a kivétel, tévedtem.
2018. ápr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

60 km nem sok, főleg a mai világban

Szerintem érdemes megpróbálni

2018. ápr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ennél többet is utaznék azért, akit szeretek. :) Én azt mondom, adjatok egy esélyt ennek a kapcsolatnak.
2018. ápr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60 km oda vissza 120, az egy jó fogyasztású autó mellett 8 liter max. Szerintem azt a pénzt össze lehet szedni akár 1 hét alatt is. Szóval csak így kijön a havo 4 tali. De biztos van valami közös pont, ha egyenes járat nincs is. Oda el lehet menni bussza vagy vonattal is. Nincs megoldhatatlan helyzet.
2018. ápr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semennyit nem utaztál...
2018. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szeraf45 válasza:
0%
Távkapcsolatot nem támogatom.
2018. ápr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En 14 eves voltam mikor a 18 eves baratommal osszejottem.

100 km volt köztünk. Es legalabb 2 hetentr talalkoztunk.

Mar 3 eve egyutt vagyunk.

Szerintem meg ér egy probat.

17L

2018. ápr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!