Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan Szakítsak a barátnőmmel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan Szakítsak a barátnőmmel úgy hogy már 10 hónapja együtt vagyunk? (hosszú)

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Hát az a helyzet hogy már nem szeretem a barátnőm mert mindig olyan dolgokat nem tud elfogadni amiket eddig az összes exem eltudott!!

Pl:a egy lánynak a képet be likolom kiakad és magyarázkodhatok neki mindig elejintte nem volt ilyen de aztán egyszer feljött ez és én azt hittem csak viccel aztán így 100 alakalom után most jutottam el oda hogy nekem ne mondja meg hogy mit csináljak vagy mit ne ezért is szerettem ki belőle nem érzek irtanta semmit mert mindenért kiakad ha elmegyek 1 órára aludni napközben mert állmos vagyok azon is ha elmegyek kondi terembe azon is egy héten 3 alkalommal az az mindenen de még a lány barátaimra is igaz kettő van de szó szerint semmi sincs köztünk én többször felajánlottam hogy ismerje meg őket de ő nem akarja és aztán elkezdi őket szidni hogy rib.... ezekkel ne találkozzak és azok is kiakadt hogy az egyik lány osztalytarsamnak adtam egy vicces becenevet nem engedi hogy beszéljek lányokkal miközben ő is beszél fiúkkal de amint ezt mondom jönnek tőle a hazugságok de értsetek félre engem nem zavar szerintem egy lánynak is vannak fiú barátai meg egy fiúnak is lány


És én ezt már nem tudom hogy mondjam megneki hogy elég elegem van belőle ki szerettem belőle másba azt hiszem bele szerettem de szerintem utána egy darabig nem szeretnek barátnőt előre is köszönöm a segítséget ;)


2018. dec. 30. 04:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy szakítani szeretnél, mert nem vagy már belé szerelmes. Tedd meg minél előbb, hogy mindketten tovább tudjatok lépni.
2018. dec. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szépen odaallsz elé és megmondod neki amit gondolsz. Normálisan és nem bunkó módon. Egyébként nem lett volna Jób az első ilyen alkalommal megbeszélni,hogy problémád van? Lehet akkor nem megy tönkre a kapcsolat...
2018. dec. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ülj le vele beszélhetni.
2018. dec. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem mond meg neki az előző okokat, amiket felsoroltál. De másik lányt ne említs neki. Ha tényleg ilyen a csaj akkor nem lehet vele értelmesen megbeszélni ég, szakítást. Remélem segítettem. :)
2018. dec. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!