Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Memnyi volt a leghosszabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Memnyi volt a leghosszabb ido? Akivel jartatok?

Figyelt kérdés
2018. dec. 30. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a mostani kapcsolatom a leghosszabb 3ev 5 honap. A regi tinikapcsolataim mind galyra mentek es vele 16 (majdnem 17) evesen ismerkedtem meg es azota is boldogok vagyunk egyutt.
2018. dec. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
A leghosszabb idő, akivel jártam? Talán a Január vagy Július. Vagy lehet az Augusztus?
2018. dec. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első kapcsolatom 2 év , a leghosszabb 3 év volt . A jelenlegi két és fél évnél van most :)
2018. dec. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem választás kérdése ki mikor s mennyit jár az idővel. A hossza meg leginkább végtelen, amit hadd ne taglaljak, mi halandók még ha úgy is hisszük, nem tudjuk felfogni.

Csak gondolj bele, minden percben 60 másodpercet, minden órában 60 percet, minden nap 24 órát, minden héten 7 napot, minden évben legalább 365 napot vagyunk vele mind.

Tehát igazából csak életkortól függ. Ugyanakkor vallási nézetekkel kiegészítve az örökkévalóságig vele van az ember, persze hitnek megfelelően.

2018. dec. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Eddig sajnos csak 7 hónap volt a leghosszabb idő amíg együtt voltam valakivel :(

Mondjuk azóta úgy érzem sokat fejlődtem és készenállnék egy hosszútávú kapcsolatra is.

2018. dec. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Eddig a leghosszabb idő az volt, akivel nem jártam.
2019. jan. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tambi3 ***** válasza:
Harminchét éve járok a feleségemmel...
2019. jan. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
45 év
2019. jan. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!