Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Ti mit csinálnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit csinálnátok akkor, ha kiderülne a barátotokról az, hogy mikor csak 2 hónapja jártatok akkor megcsalt titeket?

Figyelt kérdés

Már lassan 2 éve hogy együtt vagyunk. Úgy derült ki ez az egész, hogy nálam hagyta a laptopját és be volt jelentkezve facebookra. Rá írt a csaj akivel megcsalt. (De ezt akkor még nem tudtam) Csak kíváncsiságból kezdtem el olvasni hogy miket beszélgeznek (tudom nem volt szép dolog) és akkor derült ki hogy megcsalt vele.

Most kétségbe vagyok esve és nem tudom hogy mit csináljak.

Ti szakítanátok vele ha a helyemben lennétek? (Ja és ő nem tudka, hogy ezt tudom).

Csak ne mondjátok azt hogy beszéljük meg, mert vele nem lehet semmi komolyról sem beszélni. 17L ő pedig 19F



2017. júl. 11. 13:14
 1/7 Loketion ***** válasza:
Aki egyszer félre megy az többször is...ilyen a vér.. :) Nem értem miért nem dobtad még ki..
2017. júl. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

próbáld meg kideríteni, hogy előfordult-e utána többször is mással esetleg.

ha ez az egyetlen volt (mondjuk aki egyszer megteszi az többször is) és te túl tudsz rajta lépni, szereted annyira, tudsz-e ezentúl ugyan ugy ránézni mint eddig akkor felejtsd el az egészet, vagy max említsd meg neki, hogy tudsz róla, és nézd meg hogy reagál. nem volt szép dolog, én is jártam már így sajnos, de engem töbször csaltak meg, mindig megbocsájtottam de utolag visszagondolva nem kellett volna.

2017. júl. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kuka! Kisfiúkkal ezért nem is beszéltem soha. A férfiak érdekelnek.


19/L

2017. júl. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hm, fiu vagyok de tőlem a csaj repülne ha félre kurna..
2017. júl. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább dobd, ha már 2 hónap után megcsalt akkor nem érdemel meg téged. Jobb lesz így minthogy kiderüljön hogy máskor is előfordult már, és tönkre tegyen érzelmileg. Ahogy előttem írták aki egyszer már félre lépett, félre fog többször is.
2017. júl. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mélységesen csalódnék, számon kérném rajta, és szakítanék.

De ha két év után sem tudtok komolyan beszélgetni, ott valami eleve nincs rendben...

2017. júl. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előzővel egyetértek. Ha 2 év után nem tudsz vele komolyan kommunikálni, akkor tényleg nincs sok értelme az egésznek. Szerintem minden kapcsolatban kellenek komoly és őszinte beszélgetések. De ha szereted ennek ellenére is, akkor nézd el neki. Ha nem fér neked ez bele (ami szerintem jogos), akkor pedig viszlát.


Ja, és mindenféleképp kérd számon!

2017. júl. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!