Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi folyik a háttérben? Miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi folyik a háttérben? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Több mint egy hónapja szakított a volt barátnőjével ( már előtte is rengeteget veszekedtek) aztán ma küldött egy videót,ahol a volt barátnője ott van náluk és telefonozik, közben meg énekel. És utána írta,hogy úgy volt hogy sétálni mennek.

Én nem reagáltam rá különös képpen. Nem vontam kérdőre. Elengedtem akkor.

Most mégis bosszantja a fantáziám,hogy mit keresett a barátomnál a volt barátnője. (Egy hónapja vagyunk együtt)

Oke. Benne van a pakliban,hogy nem buta szakítás volt,és még barátok,de nem hiszem. Rengeteget veszekedtek,illetve mondta,hogy nem bírja a csajt. Akkor most mi a fészkes fekete fene van ott?

Küldött egy skreenshot-ot,amiben látszik,hogy messengeren beszélget valakivel már 1 órája.

Lehet,hogy én vagyok a paranoiás.

Légyszi térítsetek észhez.


Előre is köszönöm a válaszokat.

További szép estét!



2019. jan. 2. 01:44
 1/3 anonim válasza:
Hát, ha melletted az exével sétálgat, meg átjárkálnak egymáshoz és erről még videókat küld... az nem szerintem nem egészséges dolog... szerintem nyugodtan kérdőre vonhatod, de normális hangnemben... ha nem tudjátok tisztázni a dolgokat, esetleg kompromisszumot kötni akkor felejtős... ne mérgezd magad egy ilyen kapcsolatban. Aki nem tud elszakadni az exétől az vagy szerelmes még bele, vagy valami gáz van.
2019. jan. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha titkolna valamit akkor nem küldene screenshot-ot se videót .

Csak azt akarta szerintem hogy tudd.

Az exe már nem tetszik neki ,nem véletlen szakítottak 😅.

Inkább írogass vele ,amúgy meg lehet csak bekapcsolva hagyta és azt írja ki hogy elérhető ....

Nyugi ,ne parázd túl


16/L

2019. jan. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
en meg ugy latom, h nem veletlenul veszekedett annyira az exevel. mindenki ugyan ugy banik a parjaival, ha az elozo parjaval sokat veszekedett idok kerdese, h nalatok is megjelenjen. az exekkel lenni nem szep, de foleg igy felvagoskodnj vele sem. direkt feltekennye akar tenni, ami jol latszik abbol, h mar is kezeessz aggodni. lehet en nekem vannak rossz tapasztalataim ilyen teren, de ez egy csunya jatek kezdete szerintem:'D en dobnam, mert ebbol csak rosszabb lehet
2019. jan. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!