Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi folyik itt, belekerültem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi folyik itt, belekerültem volna egy szerelmi háromszögbe? Vagy itt én látok többet? Rossz indulat és szarkevés van a háttérben?

Figyelt kérdés

Van az osztálymban két srác: Van az egyik srác, aki már megismerkedésünk óta tetszik. Ő csendes és visszahúzodó fiú. (Legyen A) A másik srác már a kezdetektől finoman nyomult rám. Egyszer bunkón viselkedett velem , és azóta én nem vettem őszintének a közeledését. (Legyen B).


A-val ösztönösen közvetlenebb voltam. Ő nem csak az én, de B közelében is nehezen oldódott. Volt, hogy 3an mentünk haza és A egy szót se szólt. Majd rákérdeztem, hogy baja van-e velem. De azt mondta, hogy nincs. Utána már például, ha volt közös program a többiekkel elhívott rá. Majd jött a tábor. Ittunk, és A egy kicsivel többet. Hülyéskedtünk, és ő durva szavakkal illetett. Bár előtte B odasúgott neki valamit (és lehet, hogy össze is feszültek - de ez nem biztos). Erre a többiek elkapták őt, hogy jönnön oda hozzánk és beszélgessen velünk (B - vel). Erre azt mondta, hogy meg akar ismerni minket. Majd másnap A végig a lányokkal volt elfoglalva, míg B sokat beszélgetett velem. (Ezek után B néha tett A-ra megjegyzést, hogy férfiatlan ...) De A-val közöltem, hogy még egy ilyen húzása nincs. Akkor volt mosoly szünet. Majd újra beszélni kezdtünk. Ekkor már B még "furább lett" pl hozott nekem sütit. (Ekkor már a többiek rebesgették, hogy van köztünk valami.) Egyszer lebetegedett (meg a többiek is, akikkel haverkodunk.) És kérdezte, hogy voltam-e a megbeszélt programon (kajálni) és hogy A-val kettesben? Már első nap , hogy B nem volt, tudtam vele egy jöt beszélgetni. Vicces és bohókás volt, sokat mosolygott. 2. nap volt a program. Mondta, hogy csak 30 perc múlva tudna menni. Ha gondolom menjek és max ott talizunk. Én megvártam (addig elintéztem egy-két dolgot) és együtt mentünk. És ketten is maradtunk. De ez nem zavart. Vicces volt, beszélgettünk hol komolyabb hol kicsit személyesebb dolgokról. Emlékezett arra, hogy első beszélgetésünk alkalmával mondtam, hogy mi a kedvenc sportom. (Bár lehet, hogy az érdeklődéssel csak az időt próbálta tölteni és amúgy is e akart rázni.) Majd A mesélte B-nek, hogy mikor voltunk, azért nem kapott olyan menüt, amit szeretett volna, mert elbeszélgettük az időt. Még aznap vidám volt, majd megint hallgatni kezdett. Mindenkinek feltűnt, hogy olyan fura volt, persze jó értelemben. Nagy hangú lesz, és dumál folyamatosan. Meg is jegyezték neki, hogy honnan ez a nagy önbizalom. A kis összezördülésünk óta kerüli a szemkontatkust velem. Ritkán pillant felém. De kaja közben nem volt neki gond. Végig a szemembe nézett, nem volt zavarban. B-vel a "kapcsolatom" érdekes. Kétszínűnek és manipulativnak tartom, ezért állandóan oltogatom. Amíg A előtt meg nem kérdezte, hogy meginnék-e vele valamit. Aznap A nagyon fura lett. Folyton a lányokkal bájcsevegett, talán egy két számot el is kért. Válaszom az volt,hogy majd meggondolom. Persze, hogy nem gondolta komolyan. Annyira hogy volt buli és ott más lányokkal táncikált végig, engem le se szart. A végén jött oda, hogy mizu, mikor megyek haza. Akkor A is odajött és kérdezte, hogy most mi van? (Gondolom hogy ott állunk mit két ... miert nem tancolunk egymassal.) B-nek megmondtam, hogy most már jó vagyok, szánalmas. (A se kért fel) sőt, ő még azzal a lánnyal is lassúzott, aki A elkérte a számát. Mindenki ugy konyvelte el, hogy én most összejövök B-vel. (Bár A egyszer mondta neki, hogy én okosabb vagyok, minthogy bedöljek a hazugságainak.) De nekem nagyon az az érzésem vele, hogy keveri a szart. Mert nem tetszem neki, ez a fenti dolgokban is latszik. De neki ez miert jo? Hogy elválasszon A tól? Elmúlt időben A is megmondja B nek hogy tudja, hol a határ. Viszont A is ha csajozasrol van szo en nem kerulok szamitasba. Viszont én is zavarba hozom. Ha mellém ül látom rajta. A táborban mondta, hogy szeretne barátnőt, csak össze kell szednie magát. (Érdekes az életvitele..) Hát eddig egész jól csinálja. Félek attól, hogy én voltam az, aki tükröt tartott elé, hogy hagyjon fel rossz szokasaival, de nem én leszek az akiért.


L


2018. dec. 11. 05:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerelmi háromszög. Az meg hogy mindkét fiút szánalmas szarkeverőnek hiszed hát sok mindent elárul rólad. Az a baj hogy nem veled táncoltak hát nem is csodálom ha nek kamu a kérdés akkor én se fordítanék rád időt.
2018. dec. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak az egyiket. A másikat megkedveltem. :(
2018. dec. 11. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!