Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Távkapcsolatban mennyi idő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban mennyi idő után volt nagy veszekedés és miért?

Figyelt kérdés

2019. jan. 6. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy hónap után bármikor jöhet a probléma szerintem
2019. jan. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Három év alatt egyszer se, harag nélkül szakítottunk. Gondolom sok függ a két ember személyiségétől is.
2019. jan. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem az első hónapban 3 nagy veszekedés volt. Eltérőek voltunk, meghát rengeteg dolgot elintéztem egy "jó, hagyjuk"-al, és (jogosan) nem hagyta a dolgot.
2019. jan. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Két hét után már elvoltam hordva minden szarnak meg rib @ncnak (jogtalanul), szóval elég hamar.
2019. jan. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Énszerintem ez nem feltétlenül törvényszerű. Ne fesd a a falra, mert megjelenik. Szóval ne kombinálj, ha jól érzed vele magad; és megbízol benne minden tekintetben, akkor ne kezdd el szugerálni, hogy "Úúúúristen, most mi lesz, ha megcsal?" Hanem jó lesz, és élvezd ki. Mármint élvezd a kapcsolatot, amiben benne vag>; éld meg minden örömét.
2019. jan. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem vesztunk ossze soha, csak kerdeztem

Fura, hogy mi meg nem kaptunk ossze semmin a baratommal

2019. jan. 7. 08:01
 7/9 anonim válasza:
Pedig az sem jo. Lehet neketek pont optimális hogy nem tul gyakran találkoztok.
2019. jan. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok ?
2019. jan. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Veszekedés az inkább csak vita volt de soha nem fordult elő pedig volt sok távkapcsim.
2019. jan. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!