Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Távkapcsolatban élő lányok!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élő lányok! Ti is sírtok, ha mentek haza/megy haza a barátotok, miután együtt töltöttétek a hétvégét?

Figyelt kérdés

Nekem ez az első párkapcsolatom, 2 hónapja vagyunk együtt.

És amióta először lefeküdtünk, eléggé elmélyült a kapcsolatunk.

Általában ő jön hozzánk, és amikor megy haza, mindig sirhatnékom van... párszor már el is sírtam magam... pl ma is....


Ti is ilyenek vagytok? Esetleg tudnátok adni valami tanácsot, hogy ne sírjam el magam ilyenkor? Ti mit csináltok?



2018. nov. 11. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
A sírás természetes. Nyugodtan sírj.
2018. nov. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
21%
Ne sírj Gábor
2018. nov. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Én az első kapcsolatomnál csak a vonaton bőgtem el magam , de nem tartott sokáig.


A másodiknál nem volt ilyen probléma.

A jelenleginél annál inkább. Egyetemre jártam és kolis voltam. Utáltam , hogy csak hétvégén láthatom a barátom, aki amúgy abban a faluban lakik ahol én.

Hát egy darabig őrlődtem magamban. Nem tudtam elaludni ha nem hívott fel, hanem videochateltunk, állandóan vártam hogy írjon...tök szarul voltam mikor utaztam vissza a koliba...ez ment egy évig.


Aztán lazább lett az orarendem és ha kedvem tartotta hazajöttem órák után és együtt voltunk . Egy két napot aludtam kb hetente ott, és inkább felkeltem ötkor, hogy beérjek, csak hogy találkozhassunk és együtt aludhassunk.


A szerelem sokmindenre képes.

De ugye ez függ attól is mennyire bízol meg a másikban, mennyire vagytok közel egymáshoz , mennyire kiegyensúlyozott a kapcsolatotok.

2018. nov. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Én is sírtam. Rengeteget beszélgettünk, videóchateltünk, hét közben el voltam foglalva a sulival, meg más barátokkal és nagyon vártam a találkozásokat, ez segített. Meg persze az, hogy tudtam, hogy pár hónapot kell csak így kibírni, mert aztán az egyetem miatt egy városba kerültünk.
2018. nov. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Nyugodtan sírj! Majd elmúlik habár az elválás nagyon nehéz!! De ha szeretitek egymást igazán akkor az mindent megér!! Mi nagyon imádjuk egymást pedig Pécs-Bp :) nem kis táv :)))
2019. ápr. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Majd kinövöd... Én is bőgtem már nem egyszer, de rájöttem, hogy egy pasiért sem érdemes, akármennyire is hiányzik!
2019. ápr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi 9 honapja vagyunk egyutt, kulfoldi srac :) hetente/kethetente talalkozunk januar ota, azelott ketszer lattam egy egesz heten at. Minden alkalomkor sirok es ket het mulva el kell utaznia es ebben az evben mar nem valoszinu hogy latni fogom... nem tudom elkepzelni, hogy mi lesz akkor.

Utolso! Kivanom, hogy egyszer talald meg azt, akit tenyleg szeretsz es o is teged es akkor rajossz hogy "megeri" sirni

2019. ápr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóóóó! Kitartást!! Hidd el menni fog :) beszéljetek majd sokat skypon meg messengeren meg telón meg mindenhol!!
2019. ápr. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7.válaszoló vagyok. Eljott ez a nap is, a bucsuzas ideje. Tovabbra sem tudom, hogy hogy lesz tovabb, most hogy hazajottem mindenrol o jut eszembe amit csak meglatok meg egy story ami azzal a targgyal vagy valamivel kapcsolatos. Nem kivanom senkinek ezt az erzest, olyan, mint amikor egy elhunytra emlekezunk vissza
2019. máj. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én csak amiatt sírtam mert elvoltam hordva minden szarnak ha haza jöttem. Az utolsó cafkákkal nem beszélnek úgy mint akkor velem. :')

Életem legszebb emlékei. :')

2019. aug. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!