Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ritkán keres miután összejöttü...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ritkán keres miután összejöttünk. Miért?

Figyelt kérdés

Nem értem a srácot. Az első találkozásnál már tetszettem neki,egy haverja mutatott be. Már akkor próbált minél többet beszélni velem. Késöbb ismét találkoztunk párszor,és megkérdezte van e esélye nállam. Egy idelyig barátkoztunk,majd bevallota ,hogy nagyon tetszek neki szereti a szenélységem,meg mindenem. Megigérte ,hogy melletem lesz,nem csap be stb..(úgy tűnik ez a tipik duma)

Na egyik találkozásunkon összejöttünk. Utánna keresett,hogy találkozzunk. Az egyik talin,le is feküdtünk. Utánna kb két napig még keresett, meg bókolt ,mostmeg alig keres. A fotóim beszivezi folyton, de nem nagyon ír nekem.ha ír is,néha tök lassan válaszól,akkor is egy szót.nem nagyon merek így írni neki mert azt érzem,hogy én írom mi van velem ő meg ír valamit. Pl ja az jó. Vagy egyszerűen kűld egy hangulatjelet..

Most mit csináljak? Meddig várjak ,hogy keressen..meddig érdemes várni. Mi lehet vele ,hogy ilyen lett hírtelen?


2019. jan. 9. 18:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Lefeküdtél vele és nem akart tőled többet. Csak szexre kellettél neki. Ez az igazság.
2019. jan. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Kifogott halat nem kell etetni.
2019. jan. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem értem miért csinálják ezt. Utánna meg az ilyenek rinyálnak ,hogy jaj de magányosak..meg ilyen csaj kell olyan xsaj kell..aztán szórakoznak más ember érzésével mint ez is. Utánna meg bizzak meg bárkibe is.
2019. jan. 9. 18:30
 4/24 anonim ***** válasza:

Azért lefeküdni sem kellett volna vele ilyen hamar. Nekem eddig három komoly kapcsolatoom volt, utóbbi most is tart. Mindegyik három éves . Hiába tetszett a fiú, sosem adtam magam könnyen . Ismerkedtünk jó sokáig és nehezen fertőztek a közelembe. Csak olyannal kezdtem aki komolyan is gondolta és én is éreztem hogy nem futókaland lesz.

Úgy voltam vele ha fontos vagyok neki, ha engem akar akkor küzdjön értem és ha összejöttünk tartson is meg. nem keres mert nem vesz komolyan. Ahogy az első válaszoló is leírta csak szexre kellettél neki. Megvoltál és kész. Innentől elvesztette az érdeklődését mert nincs benned kihívás és elérte a célját.

Szerintem hagyd..keress olyat aki megbecsul.

2019. jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Egyébként meg ez a tipikus csajhiszti amit csinálsz.

Egyszerűen csak nem akar teljesen rádakaszkodni.

Ha folyton írna meg azon rinyálnál ugyanitt, hogy folyton írkál, pedig alig jöttetek össze...

Fékezd inkább meg magad és örülj, hogy megtűr valaki maga mellett.

2019. jan. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Ja csajhiszti persze. Kezdjük ott,hogy a pasik mániája lekamuzni a csillagokat az égről egy kalandért.

Mintha nem gondoltam volna rá hogy talán elfoglalt vagy bármi de azért ha szeretne és érdekelné mi van velem legalább egy mizut írhatna ,mert már vagy két hét eltelt. Olyat nem is írtam hogy tuti azért nem ír mert arra kelletem ,vártam ki mit gondol de sajnos sokak szerint csak trofea voltam ez már jelent valamit. Arra írtam,hogy utánna igy bizzak bárkibe is,ha valóban igy van.

Azt meg ismét egy szóval se emlitettem ,hogy keressen minden nap, csak hogy azéet ne egy hónapban egyszer ha fog még egyáltalán keresni.

Szóval vissza foghatod magad nyugodtan te is,mert csak azt kérdeztem mi ilyenkor a tehendő és meddig várjak .

2019. jan. 9. 18:51
 7/24 anonim ***** válasza:

Ne várj semeddig.

Szintén tipikus csajzsenialitás, hogy kussban ültök hónapokig, aztán egyszer csak robban a házisárkány bomba, ahelyett, hogy KOMMUNIKÁLNÁTOK és elmondanátok egyértelműen, ha valami gond van.

Mondd meg neki egyértelműen, hogy nyugodtan írhat gyakrabban, örülnél neki. Ne utalgass, célozgass.

De ugyanígy Te is írhatsz neki, ha többet szeretnél kommunikálni, nem áll meg a világ.

Csak esetleg lesz egy működő kapcsolatod.

2019. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

De hiába írok ha cseszik visszaírni esetleg fél órábként egy betűt!


Én szerettem,de igen itt van ismét amit mondtam, azt mondta szerelem kell neki, én szerettem ,de ahogy látom nem egyre gondoltunk. Utánna meg ha megemlítem ternészetesen majd az lesz hogy én értettem félre

2019. jan. 9. 19:03
 9/24 anonim ***** válasza:

Amúgy képzeld el kicsilány, hogy volt élet és voltak kapcsolatok a social media előtt is.

Elhiheted nyugodtan, hogy se a szerelem, se a kapcsolat mélysége nem a telefonos chatablakokban megváltott üzenetek számán múlik.

Majd ha ezt felfogod és megérted, na majd akkor kész leszel egy kapcsolatra.

Addig marad a tini-insta-facebook "szerelem".

2019. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Nagyon nem vágod a lényeget.B+ a telefon arra van,hogy beszélhessen az ember bárkivel. És élőbe beszéd ,hogy? Találkozni is probáltam vele de azt mondja majd. Írtam neki hogy oké,majd akkor találjuk ki mikor. Azóta nulla válasz. Na szerintem itt már nem velem van a baj.

És még igyse támadtam le a srácot,csak fogtam és tanácsot kértem hátha más is járt igy. De persze ezt nem lehet megtenni negativ beszólások nélkűl

2019. jan. 9. 19:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!