Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ritkán keres miután összejöttü...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ritkán keres miután összejöttünk. Miért?

Figyelt kérdés

Nem értem a srácot. Az első találkozásnál már tetszettem neki,egy haverja mutatott be. Már akkor próbált minél többet beszélni velem. Késöbb ismét találkoztunk párszor,és megkérdezte van e esélye nállam. Egy idelyig barátkoztunk,majd bevallota ,hogy nagyon tetszek neki szereti a szenélységem,meg mindenem. Megigérte ,hogy melletem lesz,nem csap be stb..(úgy tűnik ez a tipik duma)

Na egyik találkozásunkon összejöttünk. Utánna keresett,hogy találkozzunk. Az egyik talin,le is feküdtünk. Utánna kb két napig még keresett, meg bókolt ,mostmeg alig keres. A fotóim beszivezi folyton, de nem nagyon ír nekem.ha ír is,néha tök lassan válaszól,akkor is egy szót.nem nagyon merek így írni neki mert azt érzem,hogy én írom mi van velem ő meg ír valamit. Pl ja az jó. Vagy egyszerűen kűld egy hangulatjelet..

Most mit csináljak? Meddig várjak ,hogy keressen..meddig érdemes várni. Mi lehet vele ,hogy ilyen lett hírtelen?


2019. jan. 9. 18:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Csodás egy kapcsolat. Hát ha a helyedben lennék elmondanám a problémáim és annyit nyög hogy dolgom van csá akkor megmondtam volna neki hogy hagyjuk egymást akkor békén és csá. Nehogymár te teperj utána, hiszen ha tényleg felhivtad és a lnnyira elfoglalt lenne akkor nem rázná le a "barátnőjét " ilyen hülye indokkal. Keress mast és hagyd ott . Hagyd őt békén. Nem éri meg vele foglalkozni.
2019. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Hát beszéld meg vele. Írd meg neki hogy találkozni szeretnél. Ha erre nem ír akkor azt írd meg neki hogy egy ilyen kapcsolatot te nem akarsz szóval valamit kezdeni kéne. ( Gondolom nem akarsz ilyet)
2019. jan. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nézd, van egy barátnőm akit szeretek és imádok. A csillagokat is elmondtam neki csak hogy felszedjem. Senki más nem kell és még az utolsó kajámat is odaadnám neki de egyszerűen nem jó állandóan a fejére mászni, messengerezni folyton mert fárasztó. Nem ő, hanem az állandó csimpaszkodás.
2019. jan. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Minek adtad magad oda egyből?? Egyébként meg a csávónak legalább van esze és tudja, hogy egy ilyen könnyű vérű kis r*b@ncal nem szabad kapcsolatot kezdeni. Ez van, kihasználtak. Na és?? Az élet nem habos torta! Így jártál.
2019. aug. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!