Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Napok óta tervezem, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napok óta tervezem, hogy szakítani fogok a barátommal, de azóta csak sírok. Miért?

Figyelt kérdés

Barátom nem tudja, hogy szakítani akarok. Ő nagyon szeret, őrülten szerelmes belém, de én nem annyira, mint ő. Mindenki mondja, hogy látni rajta mennyire odáig van értem. Én is nagyon szeretem, kedvelem őt, boldog vagyok mellette, de nem vagyok szerelmes belé. Ezért szeretnék szakítani vele, de egyszerűen képtelen vagyok rá. Mióta ezen gondolkozok, azóta minden nap folyton csak sírok. Miért?


L



2019. jan. 13. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
A nagyobb, komolyabb döntésekkel nagyon megszenved az ember. Minél előbb kimondod, annál hamarabb lezárul, de a java még hátra van. Mert nem fog belenyugodni.
2019. jan. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem miert jottel ossze vele, azt se igazan miert akarsz szakitani... De mivel a sracnak lesz nehezebb nem tudlak sajnalni. En a helyedben meg varnek amugy h letisztazodjanak a dolgok.
2019. jan. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb annál jobb.. Sajnos.. Mi húztuk hónapokig, annál rosszabb lett.
2019. jan. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
I know the feeling😥
2019. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ess túl rajta. Szakíts vele. De remélem tudod, hogy a srác szívét millió darabra töröd? Nem kellett volna össze jönnötök. A srácra most egy jó fél év, akár egy év borús időszak jön. Minden szürke lesz. Vess véget a kapcsolatnak, a srác is had essen túl azon a bizonyos időszakon. Ennyivel segítsd őt...
2019. jan. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Talán azért mert mégiscsak van egy kis szíved amiről te sem tudtál korábban..
2019. jan. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mivan, ha sikerül beleszeretnem?
2019. jan. 14. 10:40
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem egészséges. Legyen már benned annyi hogy szakítasz vele. Inkább lennél azért vele, mert sajnálod, holott te nem akarnál igazából vele lenni. Ha eddig nem tudtál beleszeretni, akkor azthiszed hogy ezután menni fog? Nőj fel.. törd szét a szívét, és hagyd el. Így lesz neki a legjobb.
2019. jan. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Saját magadért születtél ebbe a világba, praktikus tud lenni sokszor, ha azt az utat járod, ami belülről jön; amit te magadban érzel. Amúgy most a te saját életedet kell, hogy tartsd a szemelőtt. Meg attól még pl beszélgethettek időnként, rácsöröghetsz még, hogy mi van, ha érdekel pl, hogy mi van vele, milyen a sorsa. Szóval még érdeklődhetsz utána, hogy hogy van ,mi újság. Tehát nem kell elszakadnotok; tehát te nem érzed ezt; és szerintem ő sem várja el tőled ,hogy vele maradj, ha már nem vagy szerelmes. Mert amint ő mondtad, ő szeret, ő imád. Tehát fontos neki, hogy boldog legyél, a te boldogságod is fontos neki, nem csak az övé, a sajátja.
2019. jan. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bogus20 ***** válasza:
51%
De ha boldog vagy mellette, miért szakítanál vele? Nem kell szerelmesnek lenni. Szerintem azért van ennyire beléd zúgva, mert érzi, hogy te annyira nem, és ezt kell a férfiaknak. Ha majd esetleg később szerelmes leszel olyan elvakultan mint amire manapság mindenki vágyik, azt is megérzi az adott férfi és olyan kiszolgáltatott leszel hogy csak na, vagy kihasznál vagy elmenekül.. Azoknak a lányoknak áll a világ inkább akik nem a szerelmet kergetik, hanem a legjobbat próbálják az adott helyzetükből kihozni. Örülj, hogy van egy társad akivel értelmesen eltöltheted az időd.
2019. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!