Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megéri kockáztatni és szakítan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri kockáztatni és szakítani a barátommal?

Figyelt kérdés
Egy 17 éves lány vagyok, lassan 2 hónapja van barátom, de mivel ez egy távkapcsolat sajnos nem tudunk sokszor találkozni. Viszont nagyon megtetszett nekem a barátom egyik haverja... Tudom, nem lenne szép dolog szakítani a barátommal és aztán összejönni a haverjával... Viszont teljesen odáig vagyok érte, chateltem is vele és elég jóba vagyunk, DE van barátnője... 4 napja ismerem ezt a fiút, mégis azt érzem megbízik bennem, és egyszer amikor haragudott a barátnőjére akkor azt is velem beszélte meg. Általában tőlem kér párkapcsolati tanácsokat, és ahelyett hogy mondanék valami tanácsot,akaratom ellenére is a barátnőjét állítom be hülyének,pedig nem is ismerem azt a lányt. Lehet ez hülyeség volt, de egyszer amikor a barátommal akartunk találkozni elhívtam őt is, és azt mondta szívesen találkozna velünk. Végül meggondolta magát és inkább ment a barátnőjéhez. Most mit tegyek? Szakítsak a barátommal és kockáztassak, hátha egyszer össze jövök a haverjával? Egyébként a haverja 16 éves, de ez szerintem nem probléma...

#tetszik #kockáztatás #a barátom haverja
2018. máj. 8. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd mindkettőt. A barátod ha már nem szereted hagyd el, de a barátjával ne gyere össze míg barátnője van szerintem te se szeretnéd ha egy 3.ember lenne a képben. Ha összejössz vele mégis anyukád jó sokáig fog csuklani az egyszer tuti.
2018. máj. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem hinném hogy összejönne veled...Valszeg szereti a barátnőjét.

Meg amúgy se a mostani barátod miatt biztos nem tenné meg hogy tönkre tegye a barátságukat miattad.

2018. máj. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Hát ez elég gáz, hogy így próbálsz kavarni+ az is távkapcsolat lenne nem? 4 napja ismered de elcsesznéd a kapcsolatát..gratulálok.
2018. máj. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Nagy pofátlanság lenne, ha beleavatkoznál a barátod haverjának a dolgaiba. Van barátnője! A barátnője szereti a barátját, hisz azért van vele! Ha minden igaz, akkor a fiú is oda van a lányért. Miért nem jó neked a mostani állapot? Egy normális fiúval miért nem tudsz jól kijönni? Nagyon kevés jó fiú van a mai világba, aki tiszteli a barátnőjét. Szerintem ő nem érdemel meg téged, ha már ilyeneken gondolkodsz.

Összetörnél egy kapcsolatot és ha mégis mondjuk a fiú lemondana a mostani barátnőjéről miattad, akkor te is elgondolkodhatnál azon, hogy ha jön egy nálad szebb csaj, akkor majd mit tesz a fiú...majd téged is elhagy mint az akkori barátnőjét.

Ha, belegondolsz nem lenne valami jó választás...

2018. máj. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Az ilyen nöktöl mentsen meg engem a jo elet mint te.


Undorito


21F

2018. máj. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

a baratod haverja, baratkent tekint rad. ezert beszelte meg veled, a sajat parkapcsolati gondjat. ne gondold tul.

es a baratodat meg hagyd el. ez nem igazi szerelem. igy meg csak ot is hulyited. es magadat is..

2018. máj. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Inkább hagyd mindkettőt. Jobban járnak. Ha veled beszéli meg a barátnőjével kapcsolatos problémáit akkor max barátként tekint rád.

Szegény barátodat meg sajnálom de őszintén. Kifogott egy idétlen kislányt már bocs.


21/L

2018. jún. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kultúrált válasz:

Nem szereted a barátodat. Szakíts vele. A haverjának van barátnője. Ne rontsd el a kapcsolatát. Keress mást. Nincs itt mit kockáztatni.


Nem kultúrált válasz:

Férfitársaim, az ég óvjon az ilyen r!biktől bennünket


22/f

2018. szept. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Te kis ribi
2018. szept. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is 17 éves vagyok, és sajnos pont az ilyen stílusú lányok miatt nézik le a korosztályunkat, mint te. :(

Lassan 1 éve élek párkapcsolatban,és meg se fordult a fejembe,hogy mással legyek,annyira szeretem a barátomat. Te még egyáltalán nem értél meg egy kapcsolatra. Szerintem hanyagold minkettőt! A barátod haverja nem érez irántad semmit, a barátnőjét szereti. Te pedig vagy maradj meg a barátod mellett hűségesen,vagy pedig hagyd mindkettőt.. gondolkodj kicsit el rajta!

2018. szept. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!