Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti hogy jöttetek össze a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy jöttetek össze a jelenlegi barátotokkal/barátnőtökkel? Hány évesek voltatok?

Figyelt kérdés

2018. aug. 15. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
szingli vagyok, szóval úgy, hogy szakítottam az exemmel
2018. aug. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Mi még az oviban ismerkedtünk meg. Ő tanította meg bekötni a cipőm, s őt csókoltam meg először az öltözőfüggöny mögött titokban. Eltelt sok év és még mindig együtt vagyunk. Azóta született egy tündéri szép kislányunk és egy nagy fiunk. 42F
2018. aug. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó. Ha ez tényleg így van akkor nagyon aranyos ez a kis történet. :)


Neten ismerkedtünk meg aztán találkoztunk, az első találkozástol kezdve minden jól ment és így egymásra találtunk. Akkor 15 éves korom végén voltam.:)

2018. aug. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

2017 októberében jöttem össze egy velem egykorú lánnyal. Őneki már volt 2 párkapcsolata is, de nekem ez az első. Az első 3 hónap életem legszebb időszaka volt. Idővel természetesen elszáll a rózsaszín köd, de még mindig szeretem csak már hozzászoktam úgymond ahhoz, hogy együtt vagyunk. Nemsokára az első évfordulóm is meglesz vele. Őszintén büszke vagyok, hogy én az első csókot, szexet stb. vele éltem át először egy tisztességes párkapcsolatban, és nem egy buliban amire nem is emlékezhetek, mint a haveri társaságom nagyja :)


16/f

2018. aug. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm szülinapi buliján. :)
2018. dec. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!