Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem akar lépni ha még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar lépni ha még érez valamit?

Figyelt kérdés

Már vagy 4 honapja szakitottam vele, de sem én se ő nem lépett túl rajtam (onnan tudom hogy jóba vagyok a haverjaival és tudom hogy miket mondd)

A lényeg az hogy nem értem miért csinálja, néha reagál arra ha kiteszek valamit, meg ilyenek.

Ja a másik állandoan arról kérdezősködik hogy van-e új pasim. Mindent tudni akar állandoan megfigyelés alatt tart kb.

De ha szeret még akkor miért nem lép? Én egyszer elmentem hozzá elmagyaráztam neki miért szakítottam de nem akar lépni, pedig adtam neki esélyt, még most is adnék ha küzdene, de rohadt makacs.

Pasik, mondjatok már olyat hogy mivel lehet feltüzelni titeket ha meglátjátok az exetek akivel nem rég együtt voltatok? Vagy nem tudom..

Valaki élt át hasonlot?

Egyszerűen nem birok tul lépni rajta, 4 honap eltelt, (másfél évet voltunk együtt)

Nem tudok tul lépni rajta, néha még vele álmodok is,

azt szokták mondani itt nálunk az öregek ha vkire erősen gondolsz azt megérzi vagy ha vele álmodsz azt is, nem tudom ebben van e valami :D

na mindegy a lényeg az ha vki átélt hasonlot szívesen fogadok bármilyen tanácsot :D akár azzal kapcsolatban hogy mit kezdjek a pasival vagy akár azzal hogy lehet tudnék túllépni rajta,

hiába próbáltam mással ismerkedni egyszerűen nem olyan volt, mindenhol őt kerestem,



2019. jan. 14. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha te lépnél összedőlne a világ?
2019. jan. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%

Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen

Pont Errol szól makacs srác meg makacs lány mind2en a másikra várnak hogy lépjen és ezért nem alakul semmi

2019. jan. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Te szakítottál vele és még várod, hogy ő lépjen először? Nem fog most körülrajongani, mert neked éppen megváltozott a véleményed. Tedd félre a büszkeség és lépj te. Igen, lány létedre.
2019. jan. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!