Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeret még vajon? Miért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még vajon? Miért nem találkozunk?

Figyelt kérdés
Már lassan 4,5 hónapja vagyunk együtt,én 17 vagyok ,ő 3 évvel idősebb, az elején szinte napi, kétnapi szintén találkoztunk aztán egyre kevesebbet.egyszer kétszer úgymond összevesztünk mert én nem írtam neki vissza, és nem vettem fel a telefont de, hallottam róla egy két pletykát,nem hittem el de kíváncsi voltam hogyan reagál. Hiába kérdeztem bármit és hiába kezdemenyeztem a beszélgetést mindenre oké,mindegy,semmi,aha,igen,nem, volt a válasza. Így akkor miről lehet beszélni,.,ráadásul tök könnyen besértődik minden apróságon. Az egyik legjobb barátja mondta hogy beszéltek rólam és hogy már nem igazán érdeklem,de nem értem akkor a fenéért nem képes a szemembe mondani vagy akár leírni?????Elvárja hogy folyton írjak neki ha fent vagyok,ha nem akkor jönnek a szemrehányások ,és hogy miért nem írtál???még kivel beszélsz?? Arra hivatkozik hogy fáradt és nincs ideje találkozni mert dolgozik.??!

#Szar kapcsolat #mit akar??
2019. jan. 15. 08:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem tartozol neki magyarázattal arról hogy te kivel beszélsz és kivel nem :). Ha már nem érdekled, akkor ne hányja a szemedre ha nem írsz neki többet. Ha pedig végig flegmázik ha kezdeményezel akkor hagyni kell a saját levében megfőni. Nem kell tovább szórakozni vele,lépj tovább.. egy lánnyal törődni kell és időt kell rá szánni,akinek a munka mellett erre nincs ideje ne csajozzon :). Attól mert együtt vagytok még nem kell tudnia mindent..fontos hogy a magánszféra megmaradjon. Együtt sem kell mindig lenni. De hétvégente vagy ha szabadnapja van,illik találkozni ha szeretitek egymást..viszont ha tényleg így van ahogy leírtad akkor a továbblépést ajánlom. Idegesítő lehet hogy mindig szomorúvá tesz téged,másról meg ne is beszéljünk a kapcsolat a boldogságról szól..nem a szenvedésről..Sok sikert! Remélem tudtam segíteni. Szép napot neked!
2019. jan. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menekülj tőle, míg lehet! Ilyen volt az exem, a mai napig nem értem,hogy bírtam ki másfél évet vele. Agyilag zokni, 20 éves "férfi" létére hisztizik mint egy h@ugyos kislány, és neki áll feljebb.. nem szeret ez téged, trófea vagy,azért kellesz neki, hogy legyen aki imádja, jót tesz az egójának de semmi egyéb. Hagyd ott, akkor is ha utána könyörög meg ígér fűt-fát. Mert sanszos, hogy az lenne a következő lépése. Utána meg bulizz, barátnőzz és előbb-utóbb majd jön egy rendes srác,akinek tényleg kellesz.
2019. jan. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!