Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok meg a volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok meg a volt baratomba. O szakitott velem, de ha talalkozunk, akkor ugyan ugy az olebe ultet, csokolgat meg osszekulcsolja a kezeinket mint mikor egyutt voltunk. Ez mit jelent? Vajon meg szeret?

Figyelt kérdés
Mit akarhat?
2017. jan. 24. 17:40
 1/6 anonim válasza:

Csak szivat és meg akar dugni

Amúgy hány éves vagy?

2017. jan. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Minek találkoztok még egyáltalán?

Egyébként, ha szakított, biztos nem akar semmi komolyat, maximum ahogy az első írta, megfektetni, vagy furcsa neki hogy már nem vagytok együtt, nem feltétlen azért, mert még szeret. De kérdezd meg tőle, jobban tudja mint mi.

2017. jan. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

En 17,o 19.

De annyira ugy nez ram,mint aki szeret..

Meg ha en elhuzodom tole vagy valami,akkor magahoz huz,vagy epp megsertodik hogy miert csinalom ezt.

Azert talalkozok vele,mert szerelmes vagyok bele es nembirom nelkule.

Tudja hogy nem adom egy konnyen magam

2017. jan. 24. 18:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Meg akar dugni, miközben mást is fűz. Valamelyik csak beadja a derekát előbb-utóbb. Ha meg mindkettő, hát mindkettő.


Rá se ránts, dugasd meg magad vele!

2017. jan. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kukacka :3 válasza:

Játszik veled. Általában aki szakít veled az újra megteszi.


15/L

2017. jan. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért szakított veled, attól is függ. Beszéld meg vele a dolgokat.
2017. febr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!