Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem varhatom el, hogy szeresse...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem varhatom el, hogy szeressen valaki, amig en nem szeretem magam? Jo ez a felfogas?

Figyelt kérdés

En igy gondolkodom. Hogy varhatnam el mastol azt, hogy szeressen, ha en sem szeretem magam?

Ez hulyeseg lenne?

Meg nem voltam szerelmes sosem, de ugy gondolom, amig utalom magam, addig nem is erdemes egy psrkapcsolatba belemennem. 16/l


2019. jan. 21. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. Az aki nem szereti magát egy párkapcsolatban hihetetlenül bizonytalan lesz: biztos kap jobbat, megcsal, hiszen én nem vagyok elég jó, nem vagyok elég szép, intelligens, vicces stb. Egy ideig még bizonygat a másik fél, hogy nekem jó vagy, de sosem fogod elhinni, amíg szereted magad (ami ugye azt takarja hogy ismered a saját rossz és jó tulajdonságaid és elfogadod magad velük együtt). Ebbe a barátod hamar beleun, s a dolog, hogy te folyton azon parázol, hogy elhagy, beteljesíti önmagát.
2019. jan. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jogos
2019. jan. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted magad és ennek ellenére lenne kapcsolatod, akkor folyamatosan azon kattognál hogy "nem vagy elég jó".
2019. jan. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!