Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Gáz az, ha az exem legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz az, ha az exem legjobb barátjával járok? 18/L

Figyelt kérdés
Annyi a sztori, hogy novemberben szétmentünk a barátommal, és később kiderült hogy meg is csalt, ráadásul nem tőle tudtam meg hanem a lánytól akivel csalt. Nagyon szemét módon viselkedett velem, és megbeszélni sem volt hajlandó a dolgot. Viszont a legjobb haverjával elkezdtünk beszélgetni kb 1 hónapja, és vele nagyon jól kijövünk, történtek köztünk dolgok. Először részegen, úgyhogy arra csak legyintettünk egyet, de nemrég józanok voltunk és úgy is ugyanaz történt. (Nem feküdtünk le egyébként.) És most úgy néz ki, hogy együtt vagyunk titokban. Engem nem igazán izgat, hogy mit szólna hozzá exem, de azt nem szeretném hogy a srác elveszítse a barátját miattam. Mennyire gáz ez a szituáció ránk nézve?:D

2019. jan. 24. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Gáz.
2019. jan. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Levetett cipő lettél a társaságban...
2019. jan. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég gáz
2019. jan. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Egyáltalán nem gáz! Az érzelmeknek nem lehet parancsolni, ha mindketten szeretitek/kedvelitek egymást, akkor semmi akadálya. Ez a Ti döntésetek, senkinek semmi köze hozzá, hiszen a boldogság a Ti kezetekben van. Soha ne engedd, hogy a saját boldogságod útjába álljon egy olyan "társadalmi norma", ami teljesen nonszensz. Az ex-barátodnak fel kell dolgoznia, hogy ez a döntésetek; lehet, hogy rosszul fogja érinteni, de túl kell lépnie a tényen, hogy Ti bizony együtt vagytok. A kapcsolata a legjobb barátjával valószínűleg nem lesz olyan felhőtlen, mint eddig volt, de ha két ember boldogságáról van szó, akkor nem szabad engedni, hogy egy mások szerint "gáznak" titulált szituáció kettőtök közé álljon. Lehet ezt mások nem fogják jó szemmel nézni, de nem az ő véleményük a fontos, hanem a boldogságotok. Ez a lényeg. :)

Minden jót kívánok!

2019. febr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, mondjuk azt hogy necces
2019. febr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk én a legjobb barátom hugával járok, de ő nem tud róla
2019. febr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szomszédból még a kismacska sem jó!
2021. szept. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!