Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Első szexuális együttlét?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szexuális együttlét?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagy, már 2 éve vagyok együtt egy sráccal és nagyon szeretjük egymást! Pár napja felvetette, hogy mi lenne ha lefeküdnénk egymással?!

Nagyon örülök neki meg minden de... Lenne pár kérdésem:

Fájni fog? Szedjek előtte fogamzásgátlót vagy elég ha ő védekezik? Milyen érzés lesz?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2019. febr. 3. 01:15
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
DDD
2019. febr. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

"Fájni fog?"

Igen, de ha jól csinálja akkor csak egy picit.

"Szedjek előtte fogamzásgátlót vagy elég ha ő védekezik?"

Elég ha csak ő, de nem árt ha te is.

"Milyen érzés lesz?"

Leginkább a sráctól függ, de ha két évet várt, akkor biztos vagyok benne hogy minden tőle telhetőt megtesz hogy élvezd. :)

2019. febr. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Akkor feltehetőleg, nagy fűrész lesz, ezen a héten!
2019. febr. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Lehet, hogy fájni fog egy kicsit, sok múlik azon, hogy mennyire tudsz majd ellazulni, mennyire izgulsz fel. Nekem egyáltalán nem fájt például, bár én előtte már sokat masztiztam. Legyen a párod nagyon figyelmes, türelmes, sok előjáték, nem lesz baj. Elég ha ő húz óvszert, de a tényleges aktus elejétől végéig. Milyen érzés lesz? Ez rajtatok múlik. Valószínűleg még nem ez lesz a legjobb, mert bele kell jönni, lehet kicsit bénázós lesz, de ha szeretitek egymást, akkor biztos egy nagyon jó élményként fog megmaradni. Aztán egy pár alkalom meg sok sok kommunikáció, hogy kinek mi a jó, és már úgy isten igazából élvezni fogjátok. Sok sikert! 🙂
2019. febr. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát a "fájni fog?" kérdés tényleg attól függ, hogy mennyire izgulsz fel, mennyire lazulsz el stb.

Elég, ha csak ő védekezik. A tablettás fogamzásgátlás nem ajánlom. Volt aki attól esett teherbe! Még lehet, hogy valami bajod is lesz tőle. A "milyen érzés" kérdés is attól függ, hogy te felizgulsz vagy nem. Mert ha azt mondom hogy izgató, az még nem jelenti azt, hogy neked is az lesz. De bízok benned, hogy jól lesz.

2019. febr. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

"Volt aki attól esett teherbe!"


Ejha, attól hogy bevett egy tablettát? :D

Természetesen ilyen előfordulhat, nincs 100%-os módszer. Az óvszer egyébként is praktikusabb ilyen (alkalmi) esetben.

2019. febr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!