Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek normális az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Somi99 kérdése:

Szerintetek normális az hogyha egy 20 éves lány egy 50 éves pasival van együtt? Szerintetek lehet tartós egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés
2019. febr. 5. 12:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
49%
Ez a kapcsolat nem a tartósságáról szól szerintem.Én 60 vagyok,kerekesszékes,a barátnőm 37.Mindketten elváltak,éljük a saját kis életünket,de ha vigasztalásra,egy kis gyengédségre vágyunk,akkor összeborulunk.Egyikőnk sem vár el a másiktól semmit,nem szerelem van,csak erős barátság és szimpátia,és kiegyensúlyozottság lelkileg,testileg.
2019. febr. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Svájcban a kolléganőmet megakartak lincselni ezért a hülye kérdésért 4 evvel délelőtt. Minden magyar nő ilyen Idióta.
2019. febr. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%

Szerintem de ez csak az Én véleményem.

Addig nincs gond amíg rózsaszín köd van. Na de ha eltelik 5-10-15év a nő a fénykorát fogja élni míg a férfi már nyugdíjas lesz kb... szerintem ekkor már nem egészséges de nekik kell tudni

2019. febr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Normális.
2019. febr. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%

A világ őrült. Mi pedig versengve teljesítjük egy őrült világ elvárásait. Az elménket annyira kondicionálta a neveltetés, oktatás és a média, hogy el sem gondolkodunk azon, hogy mi a normális. Azért ha környezeted normálisnak tart, kezdhetsz aggódni.

Bizony akkor tart normálisnak, ha "hozzád illővel" házasodsz, hosszú távra tervezel és feladod a jelent a jövő biztonságába vetett reményért.

Szerencsére egyre többen ébrednek fel a hipnózisból és velük egyre jobb lesz a világ. Az Ő tudatosságuk már nem engedi meg ezt a fajta ítélkezést. Nincs szükségük rá, hogy az által lássák magukat jobbnak, hogy megvessék a nagy korkülönbséget egy párkapcsolatban.

2019. febr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
A legtöbben csak a nagy korkülönbséget látják, ami valóban lehet elsőre furcsa. De ne felejtsük el, hogy egy 50 éves férfi még messze nem aggastyán. Saját körön belül és a celeb világban is tudok olyan férfiakat mutatni, hogy a 20-30 éves korosztály labdába sem rúg mellettük.
2019. febr. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Sok válaszolo azt irja,hogy anya komplexusa van a csajnak.normális dolog
2019. márc. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
49%
Most oké. Mit tekintesz tartósnak? 10 év múlva már nem fog működni.
2019. márc. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!