Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ráírjak? Nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ráírjak? Nem akarok túl nyomulós lenni és nem tudom eldönteni hogy örülne-e hogy írtam

Figyelt kérdés

Bejelölt egy srác fb-n, egyből rá is kerestem instagramon, bekövettem visszakövetett. Küldtem neki képet ott, de csak este válaszolt ő is egy képpel magáról. Aztán váltottunk pár szót de nem írt vissza semmit. Tudom nem ez a világ legnagyobb problémája de felkeltette az érdeklődésem és meg szeretném ismerni :D 3 napja semmi,azóta én se meg ő se keresett engem

Ráírjak hogy szia mizu? Vagy ha már akart volna valamit akkor keresett vagy írt volna? Eléggé túlreagálom ezt tudom de még soha nem írtam rá így egy fiúra sem és nem akarok kellemetlen helyzetbe kerülni :D

17/L ő 20/F


2019. febr. 10. 18:19
 1/1 anonim válasza:
100%
Ha nem vagytok messze egymástól, szerintem nyugodtan. Bármi kisülhet belőle. A messze alatt a lakhelyet értem, mert már tegnap jártam úgy ötödjére, hogy elkezdtem beszélgetni egy jófej lánnyal és minimum 150 km-re lakik. Magamból kiindulva én összehugyoznám magam ha egy lány kezdeményezne, mert akkor nem lehetne mit elbaszni. Egy próbár megér! :) 16/F
2019. febr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!