Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom eltilt az emberektől?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom eltilt az emberektől?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy fél éve vagyunk együtt a barátommal. De ezidő alatt én az összes barátomat elvesztettem magam mellől, és ha új embereket ismertem meg, akkor ő egyből leszólta, hogy ne barátkozzak vele, mert neki nem szimpatikus, vagy bármi mondvacsinált indok. És hát nem egy emberrel volt ilyen már. Most egyáltalán nincsenek barátaim, csak ő van nekem, ami egyrészt jó, mert szeretem, de nagyon idegesít ez a tudat.

Neki sincsenek egyébként barátai, mindenkit elmart maga mellől. Most pedig nem tudom, hogy most tudatosan csinálhatja ezt, vagy nem? Hogyha tudatos, akkor ki akar sajátítani? Mit tegyek?

Ha megpróbálnám megbeszélni vele akkor úgyis én lennék elhordva mindennek, mert milyen rosszul látom a dolgokat, és mindent felhoz ellenem, amit csak tud, csak hogy neki legyen igaza. És ha valahogy mégis odáig fajulna a veszekedésünk, hogy szakítunk, akkor itt lennék egyedül... :D tényleg teljesen tanácstalan vagyok...



2019. febr. 12. 19:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen irányításmániás pasi mellett pokol az élet! Később még nehezebb lesz szakítani vele, úgyhogy ne várj, ne adj neki újabb és újabb esélyt! Légy erős és szakítsák most !
2019. febr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szakíts vele MOST RÖGTÖN! Szerinted miért nincsennek barátaid már? Mert lehet igazából annyira rossz indulatú , hogy nem szeret téged se! És a végén tényleg ne , hogy megverjen vagy valami! Tehát vagy nyílvánosabb helyen vagy interneten szakíts vele! És utána kerűld el nagy ívbe!
2019. febr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!