Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az nagy baj lányok ha nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagy baj lányok ha nem akarok járni senkivel?

Figyelt kérdés
Mármint az oka az hogy mostanában csak kihasználtak a lányok mert más fiú vagyok. Inkább különc egyedi mert nem vagyok az az izmos erős , flegma stb. Hanem a csendesebb, bújós nyugis típus de ugyanúgy sokat dumálok ha kell . 20f illetve volt 2 két kapcsolatom ami gyorsan tönkrement ennyi.
2019. febr. 16. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem te mást akarsz kérdezni, mit kérsz?

Az önsajnálat nem megoldás, egy 2 méteres frissen sodort kötél, s minden gondod elszáll!

2019. febr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt azért nem gondoltad komolyan első válaszoló.
2019. febr. 16. 17:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, gyógyulj fel az előző tönkrement ügyekből, és utána keresgélj olyat, akivel jó megérted magad, aki kedves, szelíd, tiszta-szívű, akit megszeretsz és aki szeret téged. Fog ez menni, de most pihenj.
2019. febr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy azt hidd hogy az átlag 20 éves mind egy Izom Tibor. Nagyon kis nyeszlettek vagytok
2019. febr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Hidd el senkit az égvilágon nem fog zavarni, hogy te nem akarsz tőlük semmit, sőt még meg is könnyebülnek ennek hallatán.
2019. febr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5 most ennek mi értelme volt? Csalódott, elmúlik, rendbe jön, most nem kéne rugdosni őt. Valószínű introvertált alkat, azok meg ha megtalálják egymást az igazival, boldogan élnek 20-99 éves korukig.
2019. febr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6. Mert ez a kérdés nem egy intelligens válasz reményében lett kiirva.

Ez a kérdés annak reményében lett kiirva, hogy majd mindenki elhordja itt a sok gonosz lányt minden sz.rnak aki őt megbántotta és még pluszba meg is simizzük egy kicsit a kérdező buksiját, hogy jajj de jó fiú vagy.


Ha tényleg nem akarna senkivel járni meg se fogalmazódott volna benne ez a kérdés.


Bocs de én nem támogatom az ilyen szemeteket, az ilyen embereket igen is ki kell ábránditani egy kicsit, hogy végre magukhoz térjenek, vagy mit gondolsz, egy önsajnáló siránkozó kisfiú majd tesz bármit is magától?

2019. febr. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
csalódott,kiábrándult, szomorú - veled még soha nem fordult elő ilyen,ugye? nem kell itt senkit szidni
2019. febr. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tanácstalan Lány ***** válasza:
Hát hidd el ha szembe jön az igazi akkor nem fogsz ilyeneken gondolkodni
2019. febr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!