Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek is hülyeség a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is hülyeség a barátság extrákkal?

Figyelt kérdés

Engem kiakaszt amikor hallom az ilyen dumákat. Szóval az extrák takarhat sokmindent, akár szexet is. Szóval, ha valakik ilyeneket csinálnak, akkor azok miért nincsenek párkapcsolatban vagy inkább egy ilyen nyereségesebb barátság, amikor nem kell annyi törődést/ érzelmet adni?

Valaki felvilágosítana? :)

17/f



2019. febr. 18. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem nem hülyeség. Nekem tetszene barátság extrákkal lány barát(nő).
2019. febr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen nincs. A barátság nem erről szól. Ahogy a párkapcsolat sem, csak a része.
2019. febr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Ez csak az 14 éves adoniszok szerint jó dolog. És szerintük is csak azért mert hallották valahol valami amerikai műsorban és máris úgy gondolják, hogy igen, ez az élet, igy kell ám élni (egyébként szüzek még)..Mindenki más inkább normális kapcsolatot és normális barátságokat akar.
2019. febr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó- jó értem, de még mindig nem tudom felfogni, hogy miért jó? Ha valakivel több, mint barátság és szerinte is, akkor párkapcsolat nem?
2019. febr. 18. 22:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy mondanám, hogy több, mint barátság, de kevesebb, mint kapcsolat. Egy kapcsolatban elkötelezettség van. A barátság extrákkal-ban pedig nem feltétlenül van jelen.
2019. febr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Nincs elkotelezodes, feltekenykedes, problemak. Egyszeruen jol erzitek magatok egyutt, mindenfele kotottseg nelkul
2019. febr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az # 5 sel ertek egyet. Olyan kapcsolat ahol bejottok egymasnak de nem akartok elkotelezodni csak kavarni ez a baratsag extrakkal kifejezest jelenti nem szo szerint baratsag..
2019. febr. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%

Mit nem ertesz ezen?! Annyira nem bonyolult... Adott egy pasi meg egy csaj, joban vannak, jokat dumalgatnak, vannak kozos temaik, egyezik a felfogasuk a kapcsolatokrol, es valoszinuleg nagyon is vonzodnak egymashoz, eros kozottuk a kémia. DE ezen tul szerintem nem akarnak tobbet egymastol, vagyis hat ez az alapja az egesznek. Lehet h regota benaznak a kapcsolatokkal, eleguk van a celtalan ismerkedesbol, vagy eppen tul vannak egy rossz szakitason es banatukban igy probalnak tovabb lepni. Eleguk lehet az allando pancserekbol akikkel osszehozza oket a sors, es tenyleg csak szexre es lazaságra vágynak. Ennel pedig tenyleg kevesebb laza dolog letezik, amig mukodik es egyikuk sem gondol tobbet a helyzetbe.

Valoszinuleg nem lennenek alkalmasak ok ketten egy parkapcsolatra egyutt, de a testiseg jo moka lehet. Es szerintem aki baratsag extrakkal-ban van, azt nem szo szerint kell erteni. Itt nem arrol van szo altalaban h 2 olyan ekber fekszik ossze akik mar x eve baratok. Hanem 2 ismeros, akik nem akkora nagy cimbik h az eletuket is egymasra biznák. Azert igy szerintem mar mas a leanyzo fekvese. Na, Kezded mar erteni?:)

2019. márc. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!