Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pocak vs kockahas?

Figyelt kérdés
Lányok, mi jön be jobban egy fiún? Az esetleg kicsit hájas, de még nem kövér pocak, vagy a kockák?

2019. febr. 19. 16:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
12-18tzs
2019. febr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kocka has de a pocak sem rossz
2019. febr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar a pocak és annyira nem imponál a kockahas
2019. febr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik a kocka is, de nekem a normál sokkal jobban bejön. Na azért állóhelyzetben ne domborodjon a sörhasad, az már nem tetszik, de ha leülsz, nyugodtan megjelenhet ott egy-két kisebb hurka, az teljesen emberi, nekem bejön. (A kockákkal akkor van bajom, ha nagyon mélyen barázdált, meg kidudorodó eres. Akkor inkább kicsit husi legyen a fiú.)
2019. febr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szálkásan izmos, vékony fiúk (nem sovány, alúltáplált).
2019. febr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos kilótartományban tök mindegy.

Szóval ne legyen túlzottan hájikás se; de nálam ez a tartomány, ez a skála nagyon széles; tehát még elég sok plusszal is belefér valaki; még úgyis tud vonzó lenni. De létezik olyan is, hogy annyira hájas, hogy nem hogy nem vonz, hanem már sajnálom őt, amikor ránézek. Na, az már viszont nem jó. És anorexiásan csontos se legyen, mert az szintén nem vonzó. De ha vékony a testalkata, mert azt örökölte, nem baj, ha nem gyúr; tehát maradhat olyan vékony is, nálam pl a gyúrás nem előfeltétel:) Szóval ha genetikailag vékony, és nem azért , mert nem eszik rendesen; tehát nem zörögnek azé a csontjai, akkor az is simán jó. Viszont ha izmos, azt is csak mértékkel, mert ha már természetellenes -hatása van, annyira izmos, akkor az se jön be. PL vannak ilyen súlyemelők, akiken már talán kicsit sok az izom. Szóval, ha túlzásba van víve, semmi nem jó. Szóval tehát lehet szép nagyon az izmos is, a pocakos is, meg az egyszálbél is, ha nem azért vékony, mert nem eszik, hanem mert ezt az adottságot örökölte. Szóval minden csak mértékletesen, mérsékelten jó:) Egyébként az izomzatnál is elég széles a tartomány, amíg jó, amíg szép látványt tud nyújtani:) Csak aki már annyira duzzadozik az izmoktól, hogy már nem is igazán emberszerű feltétlen tőle a formája, az a nem bejövős:)

2019. febr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
*de biztos valakinek az is tetszik, szóval azok se keseredjenek el; senki ne keseredjen el; viszont igyekezzen mindenki egészségesen táplálkozni, meg a testének,szervezetének igényeinek megfelőlen mozogni. Tehát, ha úgy érzi, hogy a szervezete igényli. Ja és lehetőleg ne stresszeljen senki se; mert a stressz az is egészségtelen; és kívánom mindenkinek, hogy legyen egészséges az önértékelése, énképe is; és hogy legyen mindenki nagyon boldog, mert miért ne, ha az jó:D
2019. febr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
*vagy pl hobbiból is lehet sportolni,vagy stresszlevezetésre:)
2019. febr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
*bocsánat, most már őket sem hagyom ki, aki versenyszerűen űz valamilyen sportot, valszeg az neki a hobbija is:):):) Tehát őket se felejtettem ki:):)
2019. febr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Nekem mind a kettő tetszik, inkább a fiú arcát és a személyiségét figyelem! :)

A kis pocak pedig nagyon cuki tud lenni.

2019. febr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!