Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miert lehet ez? Baratom miert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert lehet ez? Baratom miert reagál így a dolgokra?

Figyelt kérdés

Tehát az a helyzet hogy lassan 2eve vagyunk egyutt..és ha valamivel megbant akkor meg o van megsertodve hogy nekem miert esik rosszul ha pl ledagadtoz,mert amugy egyalatan nem vagyok kövér..hanem o elvárja hogy topmodell alakom legyen,de neki sincs olyan teste..és elvileg o ilyenkor viccel meg de akkor miert nem tud másból viccet csinalni ha tudja hogy rosszul esik?Elvezi ha sirok miatta szerintem...Ha sirok miatta akkor nekem esik hogy mit hisztizek

És egyszeruen nem lehet vele megbeszelni hogyha bant valami...Szóval az ilyen válaszoktol kimeljetek kerlek hogy beszéljetek meg ketten...mert lehetetlen vele beszelni...


2019. febr. 23. 12:26
 1/3 anonim válasza:

Egy kapcsolatban mindent megkell tudni beszélni , ha ez nem megy de te próbálkozol akkor a fiú a hibás .

A fiú (azalapján amit leírtál) nem kicsit bunkó .

Én is ismertem ilyen lányt (osztálytárs) ,amikor a lányt megbántotta a fiú ( valahova nem hívta el ,mondvan hogy ez egy fiús nap , nememlékszem pontosan :D) és még a fiú sértődött meg hogy mit hisztizik a lány .


(Az lenne szép ha pont te vagy az osztálytársam :D :D kitudja :D)

2019. febr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hat nemtudom hogy vagy vele de en mar otthagytam volna a sracot ://
2019. febr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha így viselkedik veled és nem érdekli mennyire fáj neked, akkor mégis mit szeretsz benne? Önértékelési zavaraid lesznek, valamint így maga mellé láncol, hisz azzal, hogy lekövérez azt sulykolja beléd, hogy nem kellesz senkinek. Pasiként elítélem az ilyen viselkedést, hisz tisztelni kell a társunk.
2019. febr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!