Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Se veled, se nélküled, mi legyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled, se nélküled, mi legyen?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk már egy ideje..Felhőtlen szerelem,ésatöbbi. Kb. 1 hónapja volt sok nagyobb vitánk,ezek 2 hétig tartottak. Itt elvesztettük a bizalmunkat a másik iránt, a szerelmi érzés is meggyengült... Viszont szakítani képtelenek vagyunk. Nem akarunk. Szükségünk van a másikra, egymással akarunk lenni, rosszul érezzük magunkat egymás nélkül... De mégis itt ez az érzés kb. 2 hete, hogy valami más, mint volt. És erőltetjük. Nem akarunk mindig mondjuk egymáshoz bújni, nem akarunk mindig csókolózni, mint azelőtt. Néha csak csendben fekszünk.

Képtelenek vagyunk a másikra egyszercsak barátként tekinteni, látni, ahogy egy másik fiúval/lánnyal ismerkedik, összejön. Nem megy. Mert azért szeretjük egymást, de ez már nem a tiszta szerelem. Először újra kéne építeni az egymásba vetett bizalmunk.. De nem tudjuk, hol kezdjük. Akárki, akármit tudna mondani? Felmorzsol ez az érzés..

18/F



2019. febr. 27. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyen érzésekkel nem vagy egyedül 😖😖

Nem kell mindèg nyalni falni egymást, ha szeretitek egymást, többet ér mindennél, és tanuljárok becsülni a csendet, amikor csak átöleled, és fekszetek.

Hidd el, ha rájöttök arra hogy ez milyen jó is, együtt, másképp fogjátok értékelni egymás szeretetèt ...

2019. febr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Ez az érzés hogy rosszabb lenne nélküle lehet hogy azért van mert már régóta együtt vagytok és megszoktátok egymást.Ebben az esetben szerintem legalább szünetet kellene tartani,akkor meglátnátok hogy tényleg olyan rossz-e egymás nélkül vagy csak most gondoljátok így és lehet hogy jobb lesz nélküle.Mar nem szeretitek úgy egymást mint régen és ez már csak szenvedés ha azért vagytok együtt mert nélküle rossz lenne.Miből gondolod?Próbáld meg milyen nélküle, barátok maradhattok azután is ugyanúgy sok időt töltesz vele csak nem kell kényszerből egymáshoz bújni meg ilyenek.

Tapasztalatból beszélek,az én esetemben ugyan ez volt mondjuk abban más volt a helyzetem hogy a kapcsolat végén már egy másik lányba lettem szerelmes (aki most a barátnőm már lassan 3 és fél éve és ugyanolyan vele minden mint régen mert teljesen egy hullámhosszon vagyunk) és hálás vagyok azért magamnak hogy ott hagytam az előző barátnőmet és nem hagytam ki ezt a lehetőséget hogy boldog lehetek végre a mostani barátnőmmel,az előző kapcsolatom vége már csak szenvedés volt, azt éreztem hogy kötelező vele lennem mert már sok ideje együtt vagyunk,dehogy kötelező!Kiszerettem belőle,nem szép dolog,de ez ellen nem tudsz sokmindent tenni,viszont ne kínozd magad ha úgy érzed már nem szereted úgy és nem vagyok olyan boldog mint régen abban ő is közrejátszott

2019. febr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Előző vagyok utolsó előtti sor:nem vagy olyan boldog mint régen
2019. febr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi...Meglátjuk mi lesz.
2019. febr. 28. 21:02
 5/8 anonim válasza:
Előzővel részben egyetértek.A lány hány éves elég érett hozzád?Milyen gyakran találkoztok?
2019. márc. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1 évvel idősebb nálam.Naponta találkozunk.

Megpróbáltuk külön is,de nem megy,nagyon rosszul érezzük magunkat a másik nélkül,mégha tudjuk is,mit csinál a másik.

És igen,elég érett hozzám.

2019. márc. 3. 22:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt? Lehet, hogy ez csak átmeneti nehéz időszak, szerintem ha szakításon gondolkozol még várj vele.
2019. márc. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Fél éve.

Nem hatalmas idő, de na.

És igazából.. Az én részemről minden rendben. Leginkább Ő nem tudja mit akar.

Szeret engem, együtt akar lenni velem, de mégse akar együtt lenni velem.

Valami ilyesmi.

Szakítani akar, de nem megy neki, de a kapcsolat is kicsit szenvedés néha neki, de általában nagyon élvezi.

2019. márc. 5. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!