Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A mai férfiak már komolyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai férfiak már komolyan mint sunnyognak?! Egyikbe sem lehet megbízni?

Figyelt kérdés

2019. febr. 28. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Tanulnak a nőktől!
2019. febr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerintem meg fordítva.
2019. febr. 28. 19:49
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Ez elég erős általánosítás, bár aláírom, kevés a ténylegesen megbízható.
2019. febr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Rám nem igaz az állításod, ugyanis én mindig megbízható voltam, vagyok, ha elvárás vagy akár barátok, család kért tőlem valamit azt mindig teljesítettem, amennyire tudtam, persze ezt fordított felállásban is elvártam!
2019. febr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
A mai férfiak sunnyognak! Egyikbe se lehet megbízni! Ez teljesen igaz kérdező.
2019. febr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
59%

Tudod miért sunnyognak?


Azért, mert a nőknek nem kell az őszinteség!


Saját példa:


Én MINDIG, őszintén megmondom a nőnek, hogy van feleség és gyerek, és ott s gyűrű a kezemen. Erre 100-ból 99 elhajt, már az ismerkedés első 20 percében.

Haverom meg...gyűrű le, család letagad, és máris viszi a csajokat, a gimis lánytól az 50-es MILF-ig.

2019. febr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Intelligens, érett személyekkel ismerkedj. Amúgy meg emberismeret. Szándékait ismerd meg, légy egyenes mondd el mit akarsz, és mondja el ő mit akar. Lehet hazudni fog, mert csak kurrantani akar, de vannak helyzetek amikor nagyon nehéz hitelesen hazudni. Tudom, mert egy időben én is sokat hazudtam a nőknek. De mára már megváltoztam, mert van szerelmem.

A lényeg, hogy legyél lényegretörő, ne pazarold az idődet hanem tudd meg minél hamarabb mik a szándékai.

2019. febr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Férfi ? Akinek meleg séroja van és jobban tapad rajta a nadrág mint egy nőn? Ezek nem férfiak. Rossz évtizedbe születtél sajnos..
2019. márc. 1. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pedaul nem sunnyogok, megmondom amit gondolok. Peldaul neked is, szerintem te egy csalodott ostoba liba vagy,akit paran megkurtak es most szegyenkezik de ahelyett hogy beismerne hogy hulye volt inkabb a ferfiakat altlanositja. Na hogy tetszik a sunnyogasmentesseg?
2019. márc. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért csak a sunnyogósokat veszed észre?
2019. márc. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!