Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudnék jobban megbízni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unicum16 kérdése:

Hogyan tudnék jobban megbízni a barátnőmben?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akit iszonyatosan szeretek és ő is nagyon szeret engem, de én néha aszt veszem észre, hogy hazudik, de utána addig addig faggatom, hogy már sírva könyörög, hogy higgyek neki, ekkor már elhiszem, de mit tudnék tenni annak érdekében, hogy megszűnjön ez a hitetlenségem?
2018. okt. 22. 00:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt az a kérdés, hogy mi váltja ki benned azt az érzést, hogy hazudik neked, mert általában az érzéseknek mindig van oka.
2018. okt. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
csodálkozom hogy még veledv an.. gratulálok neked.
2018. okt. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
veled van*
2018. okt. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig érzed hogy valami nincs rendben a kapcsolatotokban és hazudik de nem akarod elhinni mert szereted. És tulajdonképpen ő is téged de nem akar elveszíteni egyenlőre.
2018. okt. 22. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg azokat, akikkel megcsal téged. Ők biztos szívesen adnak tanácsot.
2018. okt. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha csak te érzed és nem veszed észre hogy ő nem hazudik, pláne hogyha már sír is érte, ezek miatt lehet hogy megunja, hogy neked mindig bizonygatni kell, hogy szeret téged.
2018. okt. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!