Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Más érezte már magát egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más érezte már magát egy kapcsolatban úgymond "kalitkában"?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyok együtt a barátommal és teljesen korlátozva érzem magam, ráadásul ez már nem először fordult elő velem. Szerintetek ez normális? Mi lehet az oka?

2019. márc. 3. 22:16
 1/5 anonim válasza:
Igen velem is pontosan ez van most, mondjuk nem érzem teljesen lekorlátozva magam, csak feszéjez ez az egész. Lehet nem vagy még elég érett egy kapcsolathoz vagy nem szereted igazán a másikat. Talán csak nem vagy elég biztos magadban.
2019. márc. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen értelemben vagy korlátozva? A barátod megmondja mindig, hogy hova menj, mikor kivel, stb.. vagy ennyire nem komoly a dolog? Vagy esetleg teljesen máshogy érted, hogy korlátozva vagy? Kifejthetnéd bővebben :D (Akár ha gondolod, privátban is, ha nem akarod ide kiteregetni a szennyest.)
2019. márc. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát... hogyha arra gondolok, hogy együtt vagyok valakivel akkor el fog egy ilyen szorító érzés mintha nem lennék elég független. Remélem érthető.
2019. márc. 3. 22:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első kapcsolatom ilyesmi volt. Csak alattomos. Észre se vettem, hogy mennyire korlátoz a srác hónapokon keresztül. Nem mertem önmagam lenni mellette, el kellett titkolnom, hogy miket szeretek mert attól féltem, hogy kiszeretne belőlem, mindig kis butusnak hivott, és ez addig ment amig már elhittem, hogy sík hülye vagyok és semmit nem tudok megcsinálni, mindig úgy kell csinálnom ahogy ő mondja...aztán rájöttem 10 hónap után, hogy ez így nem okés és kiléptem. 17 éves voltam, most 21 vagyok és nagyon jó párkapcsolatban vagyok valakivel aki elfogad úgy ahogy vagyok és nem néz rám furán semmiért.
2019. márc. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ennek sok oka lehet.

Viszont próbálj meg vele beszélni ha tudsz és ha elég érett, akkor próbáljátok megoldani a problémát.

Ha nem tudsz vele beszélni, akkor én inkább szakítanék a helydben vele, mert te fogszbígy tönkre menni...

2019. márc. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!