Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok arról ha egy 14...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról ha egy 14 éves lány egy 22 éves férfival van? (Minden olyant csinálnak amit egy rendes kapcsolatban szokás)

Figyelt kérdés

2019. jan. 7. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem okes, egy 14 eves meg nagyon gyerek es nagyon nincsenek egy szinten.

De hat ugye minden ember mas es lehet ez a 14 eves kozben full erett de en ezt ketlem.

Egy 22 eves meg ugye testileg tobbet akarna.. 14 eves pedig nem tudna azt neki megadni amit mindenkepp kivanna.

Nemtudom, 22 evesnek ha bejon egy 14 eves az kicsit fura. (Szerintem)

2019. jan. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát vhogy egy 22 és egy 14 éves személy szexuális kapcsolata nekem nem tűnik túl szívderítőnek. Attól még, hogy 14 a belegyezési korhatár, nem tartom jó ötletnek.

A kapcsolat többk része már más tészta.

2019. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Gondoljatok bele, hogy 2 év hijlyán a pali majdnem annyi idős volt, mint most csaj mikor a csaj született.
2019. jan. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

3. A számolást gondold át azért mégegyszer.

Bár ez a kapcsolat nekem sem tűnik jó ötletnek.

2019. jan. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Férfi? :D


Egy mai 22 évesnek semmi köze a férfihoz, főleg nem annak, aki egy 14 éves KISLÁNYT dug minden egyes nap.


Azon kívül meg az, hogy semmid nem kell neki, csak a lukad.


28/F

2019. jan. 8. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

Bár sajnos manapság már egy 14 évesnek sincs túl sok köze a kislányhoz. :/ De nőhöz meg még annyira sem... Sokkalta inkább egy utca lányhoz.

Pénzt nem kérsz érte? :) Vett már neked iphone-t? :)


Elkéne ezen gondolkodni...

2019. jan. 8. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
#6-os! Ekkora tapló beszólást! 🤮
2019. jan. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#7 Természetesen nem az összes 14 éves ilyen. Kivétel akad bőven. Ha erre gondoltál.
2019. jan. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem az én kapcsolatom csak tudok valakit:)
2019. jan. 8. 15:24
 10/10 anonim ***** válasza:

Első körben kételkednék az infó valóságtartalmán.

Nem látunk bele egy intim kapcsolat részleteibe természeténél fogva, akárhány évesek is a felek.

Sokat lódít is ez a korosztály a témával kapcsolatban - elsősorban önvédelemből, hiszen végképp senkire nem tartozik ez a téma.

Ha bűncselekmény gyanúja nem merül fel, nem is szabadna firtatni.

A dolgot nem itt lehetne/ett volna megfékezni.

2019. márc. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!