Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nektek hány évesen volt meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hány évesen volt meg az első barátotok/barátnőtök?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és még nem volt kapcsolatom, se csókom meg semmi, bulikba se! Hiába vagyok helyes. 12 évesen volt egy kis kavargatásnak se nevezhető gyerek párkapcsolatom ! De az nem számit, ti úgy buliba mikor csokoloztatok előszőr vagy mikor lett meg az első barátotok/ barátnőtök? Az , hogy pl 13 évesen viccből smároltatok az egyik lány barátotokkal az nem számit! Meg az se ami nekem volt 12 évesen! Leginkább elég magabiztos emberek válaszát várom és illetve olyanokét akik viszonylag nagy városba laknak! Persze válaszolhat bárki. Én Dunaújvárosi vagyok! Illetve 178,5 cm-sen nem számitok túl alacsonynak illetve ehez vagyok 64-66 kg gondolom , hogy nyeszledt nem vagyok! Nekem kockahasam is van! De vékonynak láttom magam, viszont nem tul soványnak kondizok is 8 hónapja!

2019. márc. 8. 13:43
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Egyébként meg gondolom ha bulizni jártál volna neked is hamarabb lett volna valamid! De nekem még ígyse és ez gáz!
2019. márc. 9. 10:54
 12/20 anonim ***** válasza:
88%
Én 16 voltam, de tekintve, hogy a partner 33 volt, gyanítom, nem a nő volt meg nekem, hanem én voltam meg neki. :-))
2019. márc. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
#12 Erre inkább nem irok semmit, csak annyit , hogy nem lennék a helyedbe akármelyik nembe tartozol!
2019. márc. 9. 14:51
 14/20 sm's girl válasza:

Komolya kapcsolatom nem volt még, 16 évesen smároltam először egy buliba. Nem tudom biztos nagyon jó lehet amikor ezek az első dolgok azzal történnek meg akit nagyon szeretsz, de nekem így sem volt vele bajom. Legalább mire tényleg szerelmes leszek nem esetlenül fogok ott állni a dolgok előtt hogy mit csináljak..

De amúgy szerintem nem vagy elkésve vele, ne görcsölj rá, ha valaminek történnie kell meg fog történni. Sok esetben még most sem érzem úgy hogy feltétlenül készen állnék egy komolyabb kapcsolatra..

18/L

2019. márc. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nekem még egy sem volt, csak ilyen ölelgetések,puszi de ugye az nem számít 21F évesen gáz vagy nem gáz azt mindenki döntse el maga,hidd el előbb utóbb lesz kapcsolatod csak tegyél érte, légy kedves, figyelmes és segítőkész, hajrá :-)
2019. márc. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Első csók 16 évesen és jártunk egy évig. Ezután két évente új barátnő de semmi szex 26 éves koromig csak csajoztam. Majd egy kapcsi de vele se feküdtem le csak petting. 35 évesen találtam meg a párom aki a menyasszonyom lett. Vele volt az első igazi kapcsolatom, beteg lett és elveszítettem. Ezután már nem számolom, rengeteg barátnőm lett, volt olyan év hogy négy kapcsim is volt egymás után. Persze nem kiváltságból, hanem lelkileg nem tudom elfogadni a párom elveszítését és kapcsikba burkolózom.
2019. márc. 13. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Hát egy ilyen kaliberű fiúnak mint én gáz, hogy nem volt még semmim! Ha a 18.ik szülinapomig se lesz, lehet utána soha nem is fogok elfogadni senkit! Mivel a büszkeségem nem engedné!
2019. márc. 13. 13:17
 18/20 sm's girl válasza:

Hogy érted hogy "ilyen kaliberű fiúnak mint én" ? Annyira jól nézel ki vagy ezt mire érted? Amúgy szerintem nem érdemes ilyeneket mondani, hogy ha 18 éves koromig nem lesz senki akkor már nekem sem kell, mert hidd el ezt ne tudod beszabályozni, ki tudja lehet épp a 18. szülinapi bulidon/ünneplésedkor ismerkedsz meg valakivel.

A lényeg hogy ne stresszelj rá, ha valaminek történnie kell meg is fog történni.

2019. márc. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Ha a 18.ik szülinapomig se lesz, lehet utána soha nem is fogok elfogadni senkit!"

Na, most aztán jól megijesztetted a csajokat. Hanyatt-homlok rohannak üzenetet írni, mielőtt betöltöd a bűvös 18-at. Így gondoltad?

Kapj a fejedhez, pajti. A csajok nem alanyi jogon járnak senkinek. Ha csajt akarsz, akkor dolgozz meg érte.

2019. márc. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
21vagyok..szűz..se csók,se ölelés,se kéz fogás nem történt még.
2019. ápr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!