Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy alakult a barátságotok,...

Hogy alakult a barátságotok, miután barátnőtök megszűlte első gyermekét?

Figyelt kérdés
..amennyiben nektek még nincs gyereketek. Mire számíthatok? Mi és mennyire változott meg?

2016. márc. 26. 07:31
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Az összes régi barátnőm elvesztettem szülés után. Egy ideig feljöttek, aztán elmaradtak a látogatások. Remélem, te ki fogsz tartani mellette. Légy toleráns és erőszakos, akkor is menj, ha azt mondja, hogy nem ér rá.
2016. márc. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
sajnos annak meg van az oka hogy az ilyen barátságok megszakadnak. kezdjük ott hogy általában aki babát szült elkezdi érettebbnek gondolni magát a társainál akik még nem szültek. lenézővé válhat és el is kezdhet majd b*ni hogy "na és neked mikor jön a baba?" másrészt aki szült annak onnantól az élet a baba körül forog (főleg a magyar emberek körében)és onnantól kezdve előfordulhat, hogy ő pont lesz**ja amit te mondassz mert güggyen egyet a baba. harmadrészt az ő érdeklődési köre többé nem egyezik a tieddel és így egyre nehézkesebb beszélgetések és hosszú csendek alakulhatnak ki. nekem az egyik barátnőm szült kb egy éve és azóta hallgatom, hogy "majd akkor tudom meg milyen az élet stb" holott nekem nem lesz soha gyerekem. azóta nagyon nehéz elmenni hozzá mert mézesmázoskodni kell, dícsérni a babát aztán végighallgatni, hogy milyet kakilt. Nekem ez olyan nehéz :( Nade nem mindenki az én barátnőm, szerintem embere válogatja, hogy ki milyen lesz veled a szülés után. Tarts ki barátként de ha egy idő után úgy érzitek hogy ez túl nehéz akkor ne legyen lelkifurdallásod ha elsorvad ez a kapcsolat. későbbi években lehet az is hogy ismét közel kerülhettek. főleg ha neked is lesz gyereked
2016. márc. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na ez az, hogy én oly nagyon nem szeretnék gyereket amúgy sem...vagy ha mégis, akkor jóval később próbálkoznék meg vele, 37-40 évesen. Ha összejön, összejön, ha nem, nem. Amúgy már most okoskodik sajnos sok mindenben, pedig még meg sem született a baba..:( valahogy úgy sejtem, sok minden bekövetkezhet abból, amiket írtatok.
2016. márc. 26. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!