Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyi esélye és "létjogosults...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye és "létjogosultsága" van egy olyan dolognak ahol a lány idősebb? Nem 1-2 évvel hanem 4-5

Figyelt kérdés

Hát igen,még sose éreztem senki felé így. A személyisége,az arca,meg minden,olyannyira bele vagyok zúgva hogy még a kedvenc csapatom meccse sem kapcsol ki,pedig az eddig mindig kikapcsolt Bármi volt :)

De hát a felállás az 19-24.. Ami elég gáz.

Dumáltunk már,végig tök cukin mosolygott rám és sokszor mondta,hogy milyen aranyos vagyok de hát..Ezt inkább mondhatta úgy hogy egy zavarba gyütt kisfiú vagyok csak neki, nem pedig egy pasi.

Nem tudom mennyire lenne ésszerű elmondani,hogy mennyire odavagyok érte,így minden szempontból,ahogy beszél,a dumái,a stílusa,a kinézete,teljesen letaglóz.

Komolyan mondom,hogy az eddigi "crush" aki egyben egy nagy csalódás is lett,teljesen elfelejtődött miután megismertem őt,sose gondoltam volna,hogy bárki el fogja tudni érni ezt,hogy túl tegyem magam rajta,de mellette durván szólva,egy férfinak tűnik :D

Készültem ilyen személyre szabott ajándékokkal a kövi találkára ami a szülinapjára lesz,ha már nem vagyok a szavak embere,ezzel is próbálnám kifejezni az érzéseim. És hát addig akarnék valamit csinálni,mindent vagy semmi alapon míg nincs senkije.


2019. márc. 11. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már az elmegy kategória. Próbálkozz, aztán vagy lesz valami, vagy nem.
2019. márc. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet belőle valami. én is 6 évvel idősebb nő után rohangalok és nem érzem hogy olyan túlságosan nagy korkülönbség lenne. 2 évvel vagyok idősebb mint te, mondjuk nekem nehezebb a dolgom mert én egy dolgot nem tudok neki nyújtani ami az egyik legfontosabb a kapcsolatban, de attól még próbálkozom hátha :D


Szerintem probalkozz lepd meg ajándékokkal beszélgessenek minél többet aztán majd meglátod :) én drukkolok :D

2019. márc. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszke :D

Hát én még próbálok annak örülni hogy azért még ""csak"" 19 vagyok és van időm ezt-azt kitanulni,elérni stb hogy esetleg ezzel is vonzóbbnak találjon ne pedig egy lúzer céltalan szalagmunkásnak ._.

Nem tudom te mire gondoltál 2-es a legfontosabb alatt :D

De tényleg..amióta személyesen is találkoztam vele belémjött ez az érzés hogy KELL nekem..azelőtt az is nagy dolognak számított hogy csak láthassam élőben

2019. márc. 14. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!